جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شبکه Werewolf کشاورزی سطح بعدی ماه را توسعه می دهد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Werewolf Network - شبکه Werewolf کشاورزی سطح بعدی ماه را توسعه می دهد

دنیای رمزارزها و بلاکچین به توسعه فناوری خود ادامه می دهد تا بتواند با رقبای خود در فضا رقابت کند. Werewolf یکی از پروژه های دنیای رمزارزها است که از بلاکچین برای تقویت سیستم خود استفاده می کند. برای توضیح بیشتر بهتر است بدانید، این شبکه برنامه‌های غیرمتمرکز قوی و جامعی را ارائه می‌کند که به نفع همه کاربران است. علاوه بر این، متالوژی Werewolf را نیز در برنامه های غیرمتمرکز خود ادغام کرده است.

خدمات ورولف عبارتند از: کشاورزی محصول، صرافی ورولف، NFT ورولف و بازی متاورس. این ویژگی‌ها تنها بخشی از خدماتی است که سرمایه‌گذاران و کاربران می‌توانند در استفاده از این پلتفرم منتظر آن باشند.

ورولف یک دارایی رمزارزی بومی نیز تحت عنوان ورولف دارد. این رمزارز برای سوخت رسانی به اکوسیستم شبکه مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین می تواند برای پاداش دادن به شرکت کنندگان در جامعه استفاده شود.

کشاورزی محصول یکی از محبوب ترین خدمات این پلتفرم است. این یکی از ویژگی های ورولف است که به کاربران خود اجازه می دهد تا توکن های ورولف را کسب کنند. این پروژه 12 استخر مختلف را بر اساس چرخه های قمری ایجاد کرده است که در آن با هر ماه بعدی پاداش ها افزایش می یابد. از این طریق، کاربران می توانند توکن ورولف را به صورت غیر فعال در طول زمان کسب کنند.

جدای از کشاورزی محصول، که در آن کاربران می توانند پاداش دریافت کنند، ورولف همچنین به کاربران خود پیشنهاد می دهد که دارایی های ورولف بتا یا امگا داشته باشند. اینها دارایی های ورولف غیرمتمرکز هستند که می توانند در بازار NFT معامله شوند.