شروع معاملات شیبا اینو در یکی از صرافی های برتر کریپتو در برزیل

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال برزیل، Foxbit، اعلام کرده است که شیبا اینو در تاریخ ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن) در این صرافی لیست می شود.

 

این پلتفرم معاملاتی مستقر در سائوپائولو بیش از ۹۵۰،۰۰۰ مشتری ثبت شده دارد.

 

این صرافی که در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد، یکی از قدیمی ترین صرافی های ارز دیجیتال در منطقه آمریکای لاتین است. این صرافی در طول هفت سال گذشته مجبور به مقابله با برخی چالش‌های مهم بوده است.

 

در مارس ۲۰۱۸ (اسفند ۹۶)، پس از یک باگ که به یک کاربر اجازه داد تا دارایی بیت کوین خود را دو بار برداشت کند، تقریباً سه روز غیرفعال شد. این پلتفرم معاملاتی به سرعت شایعات مربوط به هک شدن را در آن زمان تکذیب کرد.

 

Luis Augusto Schiavon Ramos، یکی از چهار بنیانگذار این صرافی، در روز کریسمس ۲۰۱۸ به طرز غم انگیزی در یک تصادف رانندگی جان باخت. او پس از از دست دادن کنترل ماشینش با یک کامیون باری برخورد کرد.

 

وایرال ترین داستان Foxbit حس خوبی داشت. Joao Canhada، یکی دیگر از بنیانگذاران، پس از هدیه دادن یک بیت کوین به دختر تازه متولد شده خود در حالی که ارزش آن تقریباً ۱۰۰۰ دلار بود، خبرساز شد. پس از اینکه بیت کوین در نوامبر (آبان) به بالاترین حد خود در تاریخ رسید، فرزند چهار ساله او تقریباً ۶۸۰۰ درصد در سرمایه اولیه خود سود کرده بود. Canhada گفت که او این هدیه را راهی برای سرمایه گذاری در اقتصاد جدید می داند.

 

Foxbit اولین صرافی ارزهای دیجیتال برزیل نیست که شیبا را لیست کرده است. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Mercado Bitcoin، بزرگترین صرافی این کشور، در ماه دسامبر (آذر) پشتیبانی از این میم کوین را اضافه کرد.

 

Bitso، برترین صرافی ارزهای دیجیتال مکزیک، ماه گذشته شیبا را لیست کرد.

 

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، شیبا دومین ارز دیجیتال پربازدید در آمریکای لاتین در سال ۲۰۲۱ (پس از بیت کوین) بوده است.