جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت L’Oreal در صدد ورود به Metaverse در دنیای پسا کووید

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

LOreal - شرکت L'Oreal در صدد ورود به Metaverse در دنیای پسا کووید

شرکت L’Oreal جدیدترین برند در میان بسیاری از برندهای لباس و زیبایی است که به دنیای متاورس نفوذ کرده است. تا کنون، این شرکت لوازم آرایشی 17 اختراع انفرادی در رابطه با NFT و متاورس ثبت کرده است.

این مجموعه مد همچنین در حال برنامه ریزی برای ارائه نسخه های مجازی از لوازم آرایشی خود در متاورس است. این شامل مراقبت از پوست، مراقبت از مو، عطر و سایر خدمات می شود.

این پروژه شامل برندهایی مانند Kiehl’s، Maybelline، Pureology، Urban Decay، Essie و Redken خواهد بود. هر یک از این برندها با توجه به آنچه که به بهترین وجه برای مخاطب هدف خود مناسب است، مشخصات متفاوتی را اتخاذ خواهند کرد. غول فرانسوی لوازم آرایشی قصد دارد خرید، فروش و تجارت تمام لوازم آرایش مجازی خود را برای کاربران ممکن کند.

از دیگر اقدامات در این مسیر می توان به مشارکت زنان در ایجاد NFT اشاره کرد. در دسامبر(شهریور) سال گذشته، L’Oreal Paris USA پنج هنرمند زن را مأمور ساخت NFT ها، برای ارتقاء مشارکت زنان در این بخش کرد. این برند زیبایی در توییتی اعلام کرد که تمامی هنرمندان 100 درصد فروش اولیه را حفظ خواهند کرد.

00 LOreal 300x239 - شرکت L'Oreal در صدد ورود به Metaverse در دنیای پسا کووید

سال گذشته، P&G Beauty با راه‌اندازی BeautySphere به دنیای متاورس حرکت کرد. این دنیای مجازی بخش Procter & Gamble beauty است. برندهای جهانی مانند Givenchy، Gucci Beauty و Nars نیز در حال انجام آزمایشات خود در دنیای مجازی هستند.

با استقبال برندهای مد از متاورس، واضح است که متاورس اینجاست که بماند و رشد کند. گارتنر(Gartner) اوایل سال جاری پیش‌بینی کرده بود که ۲۵ درصد از جمعیت جهان تا سال ۲۰۲۶(1404) حداقل یک ساعت در روز را در متاورس سپری خواهند کرد. با تبدیل شدن قرنطینه و فاصله‌گذاری اجتماعی به بخشی از زندگی روزمره ما، این تغییر به متاورس اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد.