شیبا اینو و دوجکوین در صرافی بزرگ هندی در دسترس قرار گرفتند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که دوج کوین و شیبا اینو، دو میم کوین بزرگ، اکنون برای معامله در صرافی هندی Unocoin در دسترس هستند.

کاربران آن اکنون می توانند Dogecoin را در برابر روپیه هند معامله کنند. هیچ جفت فیاتی برای شیبا اینو وجود ندارد: دومین کوین سگی بزرگ را می توان در برابر تتر،استیبل کوین بر پایه دلار شماره یک معامله کرد.

Unocoin که در سال 2013(1392) تأسیس شد، به عنوان پلتفرم معاملاتی BTC-INR هند شناخته می شود و نام “Indian Coinbase” را به خود اختصاص داده است. در ماه اکتبر، پشتیبانی از تراکنش‌های واسط پرداخت یکپارچه (UPI) را اضافه کرد و این امکان را برای کاربران فراهم کرد که به طور قابل توجهی سریع‌تر فیات را به پلتفرم واریز کنند.

شیبا اینو در دو ماه گذشته پیشرفت چشمگیری در صرافیهای هند داشته است. در اوایل اکتبر، قبل از رالی عظیم شیبا اینو، ZebPay، یکی از قدیمی‌ترین پلتفرم‌های معاملات ارز دیجیتال، پشتیبانی از میم کوین را اضافه کرد.

ماه گذشته، CoinDCX، اولین تک شاخ کریپتویی هند، Shiba Inu را در برنامه متمرکز بر خرده فروشی خود ادغام کرد.

لایحه ارز دیجیتال مورد انتظار هند

بر اساس گزارش رسانه های محلی، لایحه ارز دیجیتال هند که بسیار صحبت می شود به زودی برای عموم منتشر خواهد شد. همچنین باید توسط کابینه اتحادیه چراغ سبز بگیرد.

در حالی که در ابتدا تصور می شد که تمام ارزهای رمزنگاری شده خصوصی در هند ممنوع خواهند شد، طبق گزارش ها، هدف این لایحه به جای ممنوعیت، تنظیم طبقه دارایی های نوپا است. هیئت بورس و اوراق بهادار هند مسئول نظارت بر دارایی های دیجیتال خواهد بود.

این قانون برای افرادی که قوانین جدید کریپتو را زیر پا می گذارند، مجازات های سختی را با جریمه تا 200 میلیون روپیه (2.63 میلیون دلار) و 1.5 سال حبس در نظر می گیرد.

مدیر عامل Unocoin اخیراً به Business Insider گفته است که هنوز ابهامات زیادی در مورد دارایی های دیجیتال وجود دارد:

“در مورد استفاده از ارز دیجیتال در مقایسه با پول واقعی، هنوز بین کاربران احتمالی عدم اطمینان وجود دارد.”