صرافی FTX صرافی ارز دیجیتال ژاپنی، Liquid، را خریداری می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

20210514 FTX 1200x675 2 - صرافی FTX صرافی ارز دیجیتال ژاپنی، Liquid، را خریداری می کند

صرافی کریپتو FTX قرار است Liquid Group ژاپن و زیرمجموعه های عملیاتی آن را خریداری کند، که یکی از آنها یک صرافی مجاز رمزنگاری را در این کشور اداره می کند.

Liquid Group روز چهارشنبه این خبر را اعلام کرد و گفت که FTX در حال خرید Quoine Corporation و Quoine Pte در سنگاپور است . Quoine یکی از اولین صرافی های رمزنگاری بود که توسط تنظیم کننده مالی ژاپن در سال 2017(1396) ثبت شد و تحت نام تجاری Liquid فعالیت می کند.

شرایط معامله فاش نشده است، اما Liquid در اولین دور سرمایه گذاری خود در سال 2019(1398) بیش از 1 میلیارد دلار ارزشگذاری شده بود. انتظار می رود معامله در ماه آینده مشروط به شرایط انعقاد قرارداد مرسوم بسته شود.

FTX قبلاً با Liquid آشنایی دارد. آگوست گذشته، Liquid با یک هک نزدیک به 100 میلیون دلار مواجه شد و اف تی ایکس 120 میلیون دلار از طریق انتشار اوراق قرضه تامین مالی کرد.

پس از تکمیل خرید، Quoine شروع به ادغام محصولات و خدمات FTX در پلتفرم خود خواهد کرد و مشتریان فعلی ژاپنی FTX به پلتفرم Quoine منتقل خواهند شد.

FTX و Liquid انتظار دارند برای خدمت به مشتریان خرد و سازمانی در ژاپن و در سطح جهان با یکدیگر همکاری کنند.

این خبر یک روز پس از آن منتشر شد که FTX اعلام کرد که 400 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C جمع آوری کرده است و اکنون ارزش آن 32 میلیارد دلار است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با موسسه زرین سیگنال نمی باشد.

منبع:theblockcrypto