طبق آخرین گزارش دپ رادار، بازی های بلاک چین در صنعت DApp پیشرو هستند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • طبق آخرین گزارش دپ رادار، بازی های بلاک چین در صنعت DApp پیشرو هستند
717 aHR0cHM6Ly9zMy5jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS91cGxvYWRzLzIwMjItMDQvY2M5MDY4YjgtNzBiZC00NzU4LWE2ZGUtZmE0MDU2Njc1MzhkLmpwZw - طبق آخرین گزارش دپ رادار، بازی های بلاک چین در صنعت DApp پیشرو هستند

دپ رادار و Blockchain Game Alliance یا BGA گزارش بازی های بلاک چین را برای سه ماهه اول 2022(دی و بهمن و اسفند 1400) در روز چهارشنبه منتشر کردند. پس از اشاره به سرمایه‌گذاری 720 میلیون دلاری در بازی‌ها و زیرساخت‌های بلاک چین در ماه فوریه(بهمن) در گزارش قبلی، آخرین رقم برای کل سرمایه‌گذاری در سه ماهه اول 2.5 میلیارد دلار است. سرمایه گذاران ریسک پذیر و سایر سرمایه گذاران در سال 2021 مبلغ 4 میلیارد دلار جمع آوری کردند.
بزرگترین معاملات ذکر شده در این گزارش شامل انیموکا برندز(Animoca Brands) با جذب 360 میلیون دلار، رساندن ارزش آن به 5 میلیارد دلار و تبدیل شدن به یک برند پیشرو Web3 می باشد. Sequoia Capital سرمایه‌گذاری 450 میلیون دلاری را در پالیگان(MATIC) انجام داد، در حالی که Yuga Labs، سرمایه‌گذاری 450 میلیون دلاری دریافت کرد تا متاورس های دیگر خود را با بازی های P2E راه اندازی کند.
طبق DappRadar، بازی‌های بلاک چین 1.22 میلیون کیف پول فعال منحصر به فرد (UAW) را در ماه مارس(اسفند 1400) جذب کردند و بیش از نیمی از فعالیت صنعت از برنامه‌های غیرمتمرکز بازی (DApps) یا برنامه‌های بازی با انگیزه‌ P2E بود.

کوین تلگراف از سباستین بورگت(Sebastian Borget)، یکی از بنیانگذاران متاورس سندباکس و رئیس اتحادیه بازی های بلاک چین، پرسید که چرا فکر می کند پالیگان در مقایسه با سایر اکوسیستم ها مانند Wax، هارمونی و BNB Chain بیشترین بهره را از P2E و NFT برده است. او چند دلیل اصلی را برشمرد، یکی از آن ها این است که پالیگان همچنان با ماشین مجازی اتریوم سازگار بود و بنیاد پالیگان به شدت از آنها در بازاریابی و کمک های مالی حمایت کرد. دلیل دیگر این است که اصناف به راحتی کاربران خود را به پالیگان مهاجرت می دهند در حالی که متامسک را به عنوان کیف پول اصلی استفاده میکنند.
بورگت همچنین اشاره کرد که پالیگان اولین بلاک چین L2 برای NFTها در OpenSea بود که نقدینگی بیشتری را برای NFTها به همراه داشت.