جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طبق نظرسنجی یک چهارم از کاربران ارز دیجیتال استرالیا قصد خرید هدایای کریسمس کریپتویی دارند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • طبق نظرسنجی یک چهارم از کاربران ارز دیجیتال استرالیا قصد خرید هدایای کریسمس کریپتویی دارند

بیش از یک چهارم کاربران استرالیایی کریپتو که در ماه اکتبر(مهر) مورد بررسی قرار گرفتند، قصد دارند از دارایی های دیجیتالی به عنوان بخشی از هدایای کریسمس خود در این فصل استفاده کنند.
ارائه‌دهنده خدمات و کیف پول ارزهای دیجیتال، Crypto.com، از 2020 استرالیایی 18 تا 59 ساله نظرسنجی کرد. از بین کسانی که در 12 ماه گذشته از رمزارز استفاده کرده بودند، 26٪ پاسخ دادند که در نظر دارند مقداری را برای کریسمس هدیه بدهند یا هدایایی مربوط به رمزارز بخرند.
بیش از نیمی یا 53 درصد از کسانی که قصد خرید هدایای رمزارزی دارند، گفتند که در کریسمس امسال خرید دارایی‌های رمزارزی مانند بیت کوین (BTC) یا اتر (ETH) را برای عزیزانشان در نظر خواهند گرفت.
این نظرسنجی همچنین نشان داد که کالاهایی با پس زمینه رمزارز مانند جوراب‌ها یا هودی ممکن است هدایای محبوب در این فصل تعطیلات باشند، زیرا 43 درصد از کسانی که قصد خرید هدایای ارز دیجیتال را داشتند، گفتند که به دنبال این اقلام هستند.
35 درصد نیز به خرید کتاب های رمزارزی فکر می کنند. حدود یک سوم از افراد مورد بررسی گفتند که در مورد هدیه دادن NFT فکر می کنند.

کارل موهان(Karl Mohan)، مدیر Crypto.com در اقیانوسیه، گفت: “استرالیایی‌ها به وضوح علاقه زیادی به پذیرش ارزهای دیجیتال و ادغام فناوری بلاک چین در هزینه‌های روزانه دارند.”

12121212 300x166 - طبق نظرسنجی یک چهارم از کاربران ارز دیجیتال استرالیا قصد خرید هدایای کریسمس کریپتویی دارند