طرح 250 میلیون دلاری بنیانگذار ICP برای کمک به پایان دادن جنگ در اوکراین

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • طرح 250 میلیون دلاری بنیانگذار ICP برای کمک به پایان دادن جنگ در اوکراین
4444444444444 1 - طرح 250 میلیون دلاری بنیانگذار ICP برای کمک به پایان دادن جنگ در اوکراین

دومینیک ویلیامز(Dominic Williams)، مؤسس اینترنت کامپیوتر (ICP) و DFINITY، طرحی عجیب را برای تسریع پایان تهاجم روسیه به اوکراین از طریق قراردادهای هوشمند و پاداش‌های 250 میلیون دلاری کریپتو طراحی کرده است.
رایانه اینترنتی DFINITY در می 2021(اردیبهشت 1400) راه اندازی شد و یک بلاک چین و پروتکل عمومی است که در تلاش است اینترنت را غیرمتمرکز کند.
ویلیامز نوشت: “ما نباید زیاد امیدوار باشیم که تحریم‌ها به تنهایی مردم روسیه را علیه رهبران آن‌ها برانگیزد، به این دلیل ساده که آنها رسانه‌های خود را کنترل می‌کنند، رسانه‌هایی که با وظیفه‌شناسی تبلیغات دقیق و اطلاعات نادرست را منتشر می‌کنند.”
این پیشنهاد نشان می‌دهد که قراردادهای هوشمند و فناوری بلاک چین می‌توانند به عنوان راهی برای ترغیب تعداد زیادی از شهروندان روسی به تماشای «رسانه‌های اطلاعاتی» در مورد جنگ بپردازند:
“هر شرکت کننده ای که شخصیت خود را با استفاده از سیستم حزب مردم ثابت کند، به عنوان یک انسان فردی در قراردادهای هوشمند شناسایی می شود. این سیستم از تقلب جلوگیری می کند، به طوری که در هر اجرا، یک فرد فقط یک بار می تواند حضور یابد.”

در این پست، قراردادهای هوشمند یک حساب رمزنگاری جدید برای هر شرکت کننده موفق باز می کند که می تواند با استفاده از یک هویت اینترنتی به آن دسترسی داشته باشد و آن را کنترل کند.
برای تشویق شهروندان، ویلیامز پیشنهاد می کند که می توان از پاداش های رمزارزی در دارایی هایی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) استفاده کرد. هر شهروند روسی باید تا پایان ویدیو/ها تماشا کند زیرا شماره پین های مرتبط با حساب های آنها باز نمی شود تا زمانی که تمام محتوا مصرف شود.
وی ادامه داد: “این ویدئو حقیقت را در مورد جنگ در اوکراین می گوید و از روس ها می خواهد که دولت خود را برای توقف خصومت ها تحت فشار قرار دهند. اینکه چگونه چنین ویدئویی به بهترین شکل ساخته می شود باید به فیلمسازان با استعداد سپرده شود. ویلیامز نوشت، باید یک نسخه بدون واترمارک برای دانلود در دسترس قرار گیرد و به گیرنده اجازه دهد ویدیو را به دیگران نشان دهد.”