طلای Zambesi برای معامله گران یک رمزارز با پشتوانه طلای واقعی به ارمغان می آورد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • طلای Zambesi برای معامله گران یک رمزارز با پشتوانه طلای واقعی به ارمغان می آورد
zambesigold ico - طلای Zambesi برای معامله گران یک رمزارز با پشتوانه طلای واقعی به ارمغان می آورد

زامبی گلد از توکن خود با نام ZGD رونمایی کرد. پس از راه اندازی این توکن، زامبی گلد با افتخار ادعا می کند که اگر بیت کوین و طلا صاحب فرزند شوند، قطعا این رمزارز، ZGD خواهد بود. شرکت معدنی که در توسعه دارایی های معدنی منتخب و عملیات تولید طلا تخصص دارد، این رمزارز را دارایی می داند که توسط طلای واقعی، افراد واقعی و عملیات معدنی واقعی پشتیبانی می شود.

تیم Zambesi اولین مرحله از پیش فروش ICO خود را در 14 ژانویه 2022 (24 دی) راه اندازی کرد و 60 میلیون توکن را با قیمت 0.10 دلار برای مدت زمان محدودی اختصاص داده بود.

فاز دوم عرضه سکه در 14 فوریه 2022 (25 بهمن) آغاز شد و قرار است در 14 مارس (23 اسفند) به پایان برسد. سرمایه گذاران اولیه فقط کمتر از سه هفته فرصت دارند تا وارد شوند و توکن طلای زامبیسی را با قیمت پایین 0.15 دلار جمع آوری کنند. توکن ZGD همچنین دارای یک لیست تضمینی در یک صرافی معتبر با قیمت 0.30 دلار در 12 می (22 اردیبهشت) است.

اکوسیستم پروژه اکثر سرمایه گذاری ها را به سمت تامین مالی خرید کارخانه طلای Zambesi Gold (Pty) و سایر عملیات معدنی هدایت می کند. ZGD توسط طلای واقعی استخراج شده از معادن مختلف پشتیبانی می شود و در حسابی که توسط یک بانک متولی مستقل A+ اداره می شود، قفل شده است.

وجوه جمع‌آوری‌شده از ICO اولیه به تیم پروژه کمک کرده است تا اولین کارخانه طلای خود (گسترش به معدن Middelvlei) را که ظرفیت ماهیانه 50,000 تن دارد را تامین کند. 75 درصد از کل سود طلا برای تملک و عملیات معادن جدید تأمین مالی خواهد شد، در حالی که مابقی عواید به نفع دارندگان توکن خواهد بود.