فروش مجموعه NFT کریپتوپانک 1200 درصد افزایش یافت

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

کریپتوپانک - فروش مجموعه NFT کریپتوپانک 1200 درصد افزایش یافت

همانطور که قبلاً در گزارش ها خواندید، لاروا لبز (Larva Labs) با اعلام خبر فروش IP پروژه محبوب کریپتوپانک به Yuga Labs دنیای NFT را در شوک فرو برد. نکته مهمی که اکنون توجه فعالان این بازار را به خود جلب کرده است این است که پس از انتشار این خبر، فروش مجموعه کریپتوپانک (CryptoPunks) به یکباره شاهد جهشی چشمگیر بود.

طبق داده‌های CryptoSlam، فروش این مجموعه NFT مبتنی بر اتریوم در بازار ثانویه اخیراً بالغ بر 18.8 میلیون دلار بوده است که نشان دهنده افزایش 1219 درصدی نسبت به 24 ساعت قبل می باشد.

علاوه بر افزایش حجم فروش، قیمت کف یا ارزان‌ترین NFT موجود در این پروژه در این مدت ۱۱ درصد افزایش یافته و به قیمت فعلی بیش از ۷۵ واحد اتر با ارزش تقریبی ۱۹۵۰۰۰ دلار رسیده است.

افزون بر این، لاروا لبز IP پروژه Meebits NFT خود را نیز به عنوان بخشی از این معامله به Yuga Labs فروخت. در پی این اقدام، فروش Meebits نیز افزایش یافت و به 18.5 میلیون دلار رسید که نشان دهنده افزایش 529 درصدی نسبت به دوره قبلی است. کف قیمت Meebits نیز اکنون 32 درصد افزایش یافته و به حدود 5.6 اتر یا 14500 دلار رسیده است.

علاوه بر این، جدیدترین قطعه مجموعه Mutant Ape Yacht Club در 24 ساعت گذشته 4.5 میلیون دلار فروش داشته است که نشان دهنده افزایش 79 درصدی در بازه روزانه است.