جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

فلینت بازده سالانه بالای رمزارز با نوسانات کم را در Solana آغاز کرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • فلینت بازده سالانه بالای رمزارز با نوسانات کم را در Solana آغاز کرد
Flint - فلینت بازده سالانه بالای رمزارز با نوسانات کم را در Solana آغاز کرد

فلینت(Flint)، دروازه ای برای سرمایه گذاری غیرفعال در رمزارزها اعلام کرد که وارد فاز بتای خود می شود و به هر کسی این امکان را می دهد که بازده غیرفعال در استیبل کوین های خود را به راحتی کسب کند. فلینت می‌خواهد به سرمایه‌گذاران اجازه دهد تا در بازار ارزهای دیجیتال بدون نوسان قرار بگیرند و آرزوهای بسیاری را برای کسب درآمد منفعلانه برآورده کند.

هدف فلینت رفع مشکلاتی است که بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال برای ایجاد یک جریان غیرفعال درآمد از طریق دسترسی سرمایه گذاران به بازارهای کریپتو بدون نوسانات مرتبط با آن مواجه هستند.

برای توضیح بیشتر، Flint می‌تواند با استفاده از دیفای و استیبل کوین‌ها تا ۱۳ درصد سود سالانه ایجاد کند و در این سرویس، مشتری نیازی به داشتن ارز دیجیتال مستقیم ندارد. درعوض، مصرف‌کنندگان می‌توانند از روپیه هند استفاده کنند تا در مواقعی که نرخ بهره از نظر تاریخی پایین است، بازدهی مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به دست آورند.

فلینت صرفاً از استیبل کوین هایی مانند UST و USD Coin برای کسب سود استفاده می کند. از آنجایی که استیبل کوین‌ها روی ۱ دلار تنظیم شده‌اند، نوسان قیمت برای کسانی که نمی‌توانند آن را مدیریت کنند کاهش می‌یابد. فلینت همچنین استیبل کوین ها را در پروتکل های مالی غیرمتمرکز بررسی شده سرمایه گذاری خواهد کرد تا برای کاربران این پلتفرم سود کسب کند.

به گفته این تیم، یکی از مزایای Flint این است که به هر کسی اجازه می‌دهد در هر لحظه وجوه خود را بدون متحمل شدن هزینه برداشت کند.

علاوه بر این، در طی سه سال آینده، فلینت قصد دارد تا سقف 500 میلیون دلار سرمایه را در چندین پروتکل مالی غیرمتمرکز در سولانا (SOL) مستقر کند.

همچنین یک طرح ارجاع جالب در طول آزمایش بتا وجود دارد که ممکن است تا 100000 کاربر را در خود جای دهد، که در آن مصرف‌کنندگان در زمان‌های تعیین‌شده بازدهی اضافی را از سپرده‌های خود دریافت می‌کنند. گفته می‌شود که Flint با بررسی پروتکل‌ها برای کاربرانش، ترجیح دادن استیبل کوین‌ها به دارایی‌های ناپایدارتر و عدم نیاز به قفل کردن، خطر را کاهش می‌دهد.

علاوه بر این، این تجارت قصد دارد از Solana برای حواله‌های بین‌المللی و Flint Pay (پرداخت‌های رمزنگاری P2P و P2M) و همچنین استیبل‌کوین‌های بومی Solana به عنوان دارایی کلیدی برای ایجاد بازدهی فلینت استفاده کند.

 

منبع: Coinquora