جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قانونگذاران جورجیا لایحه جدید معافیت مالیاتی برای استخراج کنندگان کریپتو را بررسی می کنند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • قانونگذاران جورجیا لایحه جدید معافیت مالیاتی برای استخراج کنندگان کریپتو را بررسی می کنند
76b7f11d30a8a27e92b15676f93ee745 - قانونگذاران جورجیا لایحه جدید معافیت مالیاتی برای استخراج کنندگان کریپتو را بررسی می کنند

پنج عضو مجلس نمایندگان جورجیا لایحه‌ای را ارائه کرده‌اند که ماینرهای محلی کریپتو را از پرداخت مالیات بر فروش و استفاده معاف می‌کند.
روز دوشنبه، نمایندگان جورجیا، دان پارسونز(Don Parsons)، تاد جونز(Todd Jones)، کیتی دمپسی(Katie Dempsey)، هیث کلارک(Heath Clark)، و کیسی کارپنتر(Kasey Carpenter)، HB 1342 را معرفی کردند، لایحه ای که هنوز عنوان نشده است. این قانون پیشنهاد می‌کند تا کد مالیاتی ایالتی را «برای معافیت از فروش یا استفاده از برق مورد استفاده در استخراج تجاری دارایی‌های دیجیتال» اصلاح کند و احتمالاً فقط برای استخراج‌کنندگان تجاری که در تأسیسات حداقل 75000 فوت مربع، تقریباً 6968 متر مربع، کار می‌کنند، اعمال می‌شود.
لایحه پیشنهادی آخرین مورد از مجموعه اقدامات دولتی است که هدف آن تشویق استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال به راه‌اندازی فروشگاه است. در ژانویه(دی 1400)، قانونگذاران ایلینویز لایحه‌ای را ارائه کردند که مشوق‌های مالیاتی را برای مراکز داده درگیر در استخراج رمزارز افزایش می‌دهد. کنتاکی قانون مشابهی را در مارس 2021(اسفند 1399)پیشنهاد کرد.

هزینه های برق همچنان یک عامل اصلی برای شرکت های رمزارزی به دنبال گسترش فعالیت های خود در ایالات متحده و فراتر از آن است. شرکت استخراج بیت کوین (BTC) کانادایی Bitfarms در ماه نوامبر(آبان 1400) اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای ساخت اولین مرکز داده خود با استناد به “الکتریسیته مقرون به صرفه” و نرخ تولید در ایالت واشنگتن است.
انتظار می رود که جورجیا به عنوان بخشی از توافق با شرکت ماینینگ، ISW Holdings و Bit5iv، تا اکتبر(مهر 1401) 56000 ماینر بیت مین در این ایالت فعال داشته باشد.