قانونگذار ایالات متحده توضیح می دهد که چرا هیچ بیت کوینی ندارد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

الکساندریا اوکاسیو کورتز (Alexandria Ocasio-Cortez)، قانونگذار ایالات متحده، در جلسه اخیر خود در اینستاگرام فاش کرد که هیچ بیت کوینی در اختیار ندارد.

این نماینده مترقی کنگره معتقد نیست که اعضای کنگره باید سهام و رمزارزها را نگه دارند یا معامله کنند، زیرا آنها به اطلاعات حساس دسترسی دارند. این امر به ویژه در مورد آن دسته از قانونگذارانی که در کمیته خدمات مالی حضور دارند که وظیفه نظارت بر تمام اجزای بخش مالی ایالات متحده را بر عهده دارند، صدق می کند.

اوکاسیو بیان می کند که او می خواهد کار خود را “اخلاقی” و “بی طرفانه” انجام دهد.

در ژوئیه 2019 (تیر 1398)، ستاره نوظهور حزب دموکرات، رئیس سابق رمزارز فیس بوک، دیوید مارکوس، را به خاطر پروژه جدید رمزارز لیبرا که توانسته بود خشم رگولاتورها را در سرتاسر جهان برانگیزد، عصبانی کرده بود.

اتهام به معاملات داخلی

اوکاسیو پیشنهاد کرده است که خرید یا فروش سهام در شرکت های فردی برای اعضای کنگره غیرقانونی باشد. او از جمله کسانی بود که یک لایحه دو حزبی را برای ممنوعیت قانونگذاران و کارکنان آن ها از داشتن سهام ارائه کرده است.

طبق گزارش ها، پل پلوسی، همسر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، به دلیل انجام معاملات به موقع روی شرکت های فناوری با اطلاعاتی که همسرش به وی میرساند، 5.3 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. معامله گران تازه کار از TikTok و Reddit حتی شروع به کپی کردن معاملات او کرده‌اند.

کلی لوفلر، سناتور سابق جورجیا، که زمانی در راس شرکت رمزارزی Bakkt بود، سال گذشته در میانه یک رسوایی بزرگ تجارت داخلی ظاهر شد که احتمالاً به قیمت انتخاب نشدن مجدد او تمام شد.

قانونگذاران دوستدار رمزارزها

چندین قانونگذار ایالات متحده در اوایل سال جاری خریدهای رمزارزی خود را فاش کردند. دو نماینده کنگره، بری مور و مارک گرین، پس از افشای خریدهای دوج کوین خود، خبرساز شدند.

در ماه اکتبر (مهر)، سناتور سینتیا لومیس دوستدار رمزارها، خرید بیت کوین دیگری به ارزش 100000 دلار را فاش کرد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی‌باشد.

منبع: U.today