جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قدرت خرید (Power buying) چیست ؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

 

قدرت خرید ، که به عنوان ارزش اضافی نیز شناخته می شود ، پولی است که یک سرمایه گذار برای خرید دارایی در یک زمینه ترید در دسترس دارد. قدرت خرید برابر است با کل پول نقد نگهداری شده در حساب کارگزاری به علاوه کل مارجین موجود.

نکات کلیدی
قدرت خرید پولی است که سرمایه گذار برای خرید دارایی در اختیار دارد.
قدرت خرید برابر است با کل پول نقد نگهداری شده در حساب کارگزاری به علاوه کل مارجین موجود.
یک حساب مارجین استاندارد دو برابر حق خرید در قدرت خرید فراهم می کند.
یک حساب معاملات روزانه الگو چهار برابر در خرید قدرت ارائه می دهد.
قدرت خرید اضافی سود و زیان را بزرگتر می کند.

قدرت خرید چگونه کار می کند؟

در حالی که قدرت خرید بسته به زمینه یا صنعت می تواند معنای دیگری به خود بگیرد ، اما در امور مالی ، قدرت خرید به مقدار پولی که سرمایه گذاران برای خرید دارایی در یک حساب اهرمی در دسترس دارند ، اشاره دارد. این به عنوان حساب مارجین شناخته می شود ، زیرا تریدرها وام را بر اساس مقدار پول نقد نگهداری شده در حساب کارگزاری خود می گیرند. آیین نامه T ، که توسط شورای فدرال رزرو (FRB) ایجاد شده ، موظف است که نیاز مارجین اولیه یک سرمایه گذار در این نوع حساب حداقل 50٪ باشد ، به این معنی که تریدر دو برابر قدرت خرید دارد.

قدرت خرید حساب های معاملاتی روزانه

حساب های معاملات روزانه الگوی متفاوت از حساب های مارجین معمولی از این نظر است که به حداقل نیاز به حقوق صاحبان دارایی 25000 دلار ، در مقابل 2000 دلار ، نیاز دارند. در حالی که یک معامله گر باید 50٪ از موقعیت های دارایی را در یک حساب مارجین استاندارد تأمین کند – که دو برابر ارزش خرید را در اختیار قرار می دهد ، آنها فقط باید 25٪ از هزینه دارایی خریداری شده در یک حساب معاملات روزانه را تأمین کنند.

به عنوان مثال ، فرض کنید سام در هر روز معاملات خود 50،000 دلار داشته باشد. آنها می توانند حداکثر 200000 دلار معاملات آزاد را در روز معاملات خریداری کنند (50،000 x 4 = 200،000 دلار قدرت خرید).