مایکل سیلور: ممنوعیت بیت کوین یک اشتباه تریلیون دلاری است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

screenshot u.today 2022.03.14 09 27 12 - مایکل سیلور: ممنوعیت بیت کوین یک اشتباه تریلیون دلاری است

مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) ، نسخه نهایی لایحه اتحادیه اروپا در رابطه با رمزارزها را مورد ارزیابی قرار داد. هدف این لایحه محدودیت استفاده از الگوریتم اجماع اثبات کار است.

آقای سیلور این طرح را با عنوان “اشتباه تریلیون دلاری” توصیف کرد و سایر اعضای سرشناس صنعت رمزارزها را که علیه این لوایح نادرست صحبت کرده اند، فراخواند.

بنا بر گزارش پیشین U.Today ، اصلاحیه لحظه آخری در این لایحه با هدف محدودیت رمزارزهای اثبات کار در اتحادیه اروپا پس از ابطال اصلاحیه قبلی صورت گرفت. علیرغم اینکه این نسخه با لحنی آرام تر بیان شده است ، اما تحلیلگران به این نتیجه رسیدند که این لایحه همچنان تاثیرات مخربی را بر صنعت رمزارز در پی خواهد داشت.

قانونگذاران اتحادیه اروپا قرار است روز دوشنبه در زمینه این لایحه رای دهند.

ممنوعیت احتمالی،  برتری سایر الگوریتم‌های اجماع که بر اساس انرزی سبز هستند ، را نسبت به الگوریتم اثبات کار افزایش می دهد.

شرکت مایکرواستراتژی بالغ بر 125051 بیت کوین را خریداری کرده است که ارزش آنها در لحظه انتشار این خبر ، تقریباً 4.8 میلیارد دلار است. این شرکت مستقر در منطقه تایسونز کرنر، ویرجینیا یکی از بزرگترین هولدرهای این رمزارزها پرچمدار است.