مشارکت های اخیر پلتفرم The Sandbox امکان افزایش احتمالی 5 دلاری قیمت را به همراه دارد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • مشارکت های اخیر پلتفرم The Sandbox امکان افزایش احتمالی 5 دلاری قیمت را به همراه دارد
SAND Price Analysis - مشارکت های اخیر پلتفرم The Sandbox امکان افزایش احتمالی 5 دلاری قیمت را به همراه دارد

شبکه NFT و متاورس The Sandbox، با ادامه گسترش دامنه جهانی خود، توجه ها را در دنیای رمزارزها به خود اختصاص داده است. برای توضیح بیشتر، دیده شده است که سندباکس با برخی از پلتفرم های برجسته جهانی در سراسر جهان همکاری می کند. SHIBUYA109 Entertainment Corporation یکی از جدیدترین مشارکت های انجام شده توسط شبکه SAND است.

هدف همکاری SHIBUYA109 و SAND ایجاد یک محیط هیجان انگیز برای کاربران جهت تجربه بهترین دنیای مجازی است. علاوه بر این، سند با همکاری با Cube Entertainment، یک شرکت سرگرمی کره جنوبی، به جریان اصلی آسیا نفوذ می کند. این همکاری فرهنگ کره ای را همزمان با بهره برداری از فضای مجازی و توسعه دارایی های دیجیتال به جهان معرفی خواهد کرد.

از نظر موقعیت بازار، سند همچنان یکی از پلتفرم های پیشرو NFT و متاورس است. این شرکت دارای ارزش بازار عظیمی بالغ بر 3.4 میلیارد دلار با حجم معاملات 24 ساعته تقریباً 700 میلیون دلاری است. این وجوه در حال گردش در داخل شبکه به سند این امکان را می دهد تا موقعیت خود را به عنوان یکی از 50 رمزارز برتر در بازار حفظ کند.

از سوی دیگر، این عملکردهای قوی سندباکس در صنعت اخیراً بر قیمت بازار آن تأثیر زیادی گذاشته است. اگر این روند ادامه پیدا کند، سند ممکن است بتواند در کمترین زمان به قیمت بالای 5 دلار برسد، که تنها 65 درصد از موقعیت فعلی خود فاصله دارد. در واقع این خبر هیجان و جنون را برای جامعه خود به همراه خواهد داشت.

در زمان نگارش این خبر، سند با قیمت 3.09 دلار و با نرخ رشد تقریباً  مثبت 1000درصدی در 12 ماه گذشته معامله می شود.