معامله گر باهوش، پیتر برانت، به کاربران پیشنهاد می دهد که الگوی نمودار بیت کوین را حدس بزنند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله گر قدیمی کالا که از دهه ۷۰ میلادی به معامله گری مشغول است، اسکرین شاتی از الگوی بیت کوین که در حال شکل گیری روی نمودار مشاهده کرده بود را در توییتر به اشتراک گذاشت.

او به دنبال کنندگان خود این فرصت را داده است که نام این الگو را حدس بزنند. به نظر می رسد برانت انتظار دارد که بیت کوین به زودی روند نزولی بیشتری را طی کند.

آیا الگوی نزولی شکل می گیرد؟
اکثر نظر دهندگان نتوانستند به معمای این معامله گر پاسخ صحیح بدهند. یکی از آنها، کاربر توییتر با نام Mind Trader است که گفت این یک الگوی پرچم نزولی است.

پرچم ها معمولاً نشان می دهند که روند حال حاضر همچنان ادامه می یابد، حتی اگر در نمودار برای مدت کوتاهی شکسته شوند. این پرچم ها سپس در جهت مخالف تغییر جهت می دهند، مانند پرچم نزولی که در نمودار بیت کوین برانت دیده می شود.

بیت کوین ۴۶ هزار دلار را از دست داد
بیت کوین برای دومین روز متوالی در حال ریزش است و از منطقه ۴۶،۰۰۰ دلار خارج شده است. بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در محدوده ۴۴،۵۲۲ دلار است.

CryptoQuant می گوید که بالاترین سطح قیمتی بیت کوین می تواند نزدیک باشد اما مراقب باشید
نویسنده ای که توسط ارائه دهنده داده های زنجیره ای CryptoQuant تأیید شده است، گفته که بیت کوین ممکن است به زودی به اوج تاریخی جدیدی برسد. با این حال، او هشدار می دهد که معامله گران باید اکنون مراقب باشند.

در حال حاضر، وی هشدار می دهد که قیمت بیت کوین می تواند بسیار بی ثبات باشد، زیرا بیت کوین زیادی در صرافی ها موجود نیست. علاوه بر این، نسبت اهرم همه صرافی ها با افزایش معامله گران کوچک و نهنگ ها در برابر یکدیگر، افزایش می یابد. این ممکن است نشان دهنده این باشد که بیت کوین به بالاترین سطح قیمتی خود نزدیک است زیرا RSI روزانه بیت کوین هنوز پایین است. به این ترتیب رمزارزهای اصلی احتمالاً همچنان صعود می کنند، اما ممکن است پس از دست یافتن به یک سطح قیمتی جدید در (سپتامبر-اکتبر (شهریور-آبان))، برای ساخت یک کف جدید مقداری اصلاح کنند.

در حال حاضر، داده های CryptoQuant نشان می دهند که تعداد زیادی از معاملات فرابورس با بیت کوین در حال انجام است.