معاون سابق پیتزا دومینو به عنوان مشاور به FriesDAO می‌پیوندد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 02 10 at 11 05 14 Dominos Pizza gID 2 png webp WEBP Image 1536 × 864 pixels — Scaled 74 - معاون سابق پیتزا دومینو به عنوان مشاور به FriesDAO می‌پیوندد

سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز در شکل ها و سلیقه‌های مختلف وجود دارند. اگر بخواهیم در مورد سلیقه های مختلف صحبت کنیم، FriesDAO امروز اعلام کرد که Kory Spiroff، معاون سابق پیتزا Domino، به عنوان مشاور به این گروه پیوسته است.

FriesDAO که در دسامبر 2021 (آذر-دی) توسط Launch Code Capital، Bill ‘Swo’ Lee و Brett Beller، یکی از بنیانگذاران فروشگاه آنلاین Drizly راه‌اندازی شد، قصد دارد به جامعه کریپتو این شانس را بدهد که در امتیازات رستوران‌های تحت کنترل جامعه شرکت کنند. این سازمان غیرمتمرکز مستقل از توکن FRIES مبتنی بر اتریوم خود برای مدیریت DAO استفاده می کند.

FriesDAO می گوید وجوه جمع آوری شده توسط خزانه داری جامعه برای خرید و راه اندازی مارک های رستوران های فست فود استفاده می شود. همچنین می گوید که در حالی که رستوران خاص سود خود را کنترل می کند، حاکمیت DAO می تواند آن ها را برای گسترش به مکان های بیشتر مورد حمایت قرار دهد.

لی به Decrypt می‌گوید: “اعضا قبلاً گفتگوهایی را با فرنچایزهایی که به دنبال فروش فروشگاه‌های موجود خود و همچنین عوامل توسعه برندها هستند، آغاز کرده‌اند. ما برای راه اندازی اولین فروشگاه 3-4 ماه زمان پیش بینی می کنیم.” او می گوید که FriesDAO به شراکت با هر برندی که به برای نوآوری علاقه دارد آماده است. در حال حاضر، DAO چشمش به Subway، Burger King، Popeye’s و البته Domino’s Pizza است.

اسپیروف گفت: “من درگیر ساختن رستوران در سرتاسر جهان بوده ام و اغلب مجبور بوده ام در این مسیر بر چالش های مهمی غلبه کنم.” “FriesDAO در ذهن من فرصتی است برای کشف مرز و تکامل بزرگ بعدی. من می خواهم بخشی از آن رشد و تکامل باشم.”