معکوس شدن روند حرکت شیبا از آنچه به نظر می رسد نزدیک تر است!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

اندیکاتور MACD یا میانگین متحرک واگرایی همگرایی، ابزاری شناخته شده برای تعیین نقاط برگشت قیمت دارایی های مالی است. این اندیکاتور از دو میانگین متحرک با دوره های زمانی 12 و 26 استفاده می کند که سیگنال های مربوط به آغاز یک روند صعودی یا نزولی را ارسال می کند.

هر زمان که میانگین های متحرک در یک جهت از روی یکدیگر عبور کنند، تریدرها می توانند مشخص کنند که آیا دارایی مورد نظر، جهت حرکت خود را تغییر می دهد یا به طور مستمر به سمت پایین حرکت می کند. علاوه بر میانگین های متحرک، این اندیکاتور هم می تواند قدرت جریان را با کمک هیستوگرام نشان دهد.

اکنون، طبق نمودار ارائه شده در وبسایت تحلیل داده TradingView، اندیکاتور MACD در چارت شیبااینو (Shiba Inu)، قبلا سیگنال معکوس شدن حرکت را بین روزهای 21 و 22 دسامبر (30 آذر و 1 دی) داده است. پس از ظاهر شدن این سیگنال، قیمت شیبا رشد 3 درصدی را نشان داده است که برای این دارایی که قبلا تا 200% افزایش یافته بود، ارزش قابل توجهی نیست.

چارت شیبا - معکوس شدن روند حرکت شیبا از آنچه به نظر می رسد نزدیک تر است!

این معکوس شدن روند به گرمی مورد استقبال معامله گران و سرمایه گذاران بزرگ قرار گرفت؛ به طوری که پس از ظاهر شدن سیگنال روی اندیکاتور، میلیون ها دلار از این توکن را خریداری کردند. علاوه بر میانگین های متحرک، هیستوگرام MACD تغییر روند از مسیر کاهشی به سمت بالا را تایید می کند.

اما در حالی که این اندیکاتور معکوس شدن روند در کوتاه مدت را نشان می دهد، هیچ اطلاعات ارزشمندی در مورد پتانسیل آغاز یک حرکت جدید در دراز مدت ارائه نمی دهد. سایر اندیکاتورهای تکنیکال و داده های فاندامنتال درون زنجیره ای و شاخص های بازار نشان می‌دهند که شیبااینو در حال حاضر در مقایسه با دوره اصلاح 70 درصدی قبلی خود، در جایگاه مثبت‌تری قرار دارد.

در زمان انتشار این مطلب، توکن SHIB با رشد روزانه 8.51%درصدی با قیمت 0.000038 دلار معامله می شود.