موسسه مالی KPMG کانادا بیت کوین و اتریوم را به خزانه خود اضافه می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • موسسه مالی KPMG کانادا بیت کوین و اتریوم را به خزانه خود اضافه می کند
Screenshot 2022 02 08 at 09 25 31 AdobeStock 279571381 Editorial Use Only webp WEBP Image 800 × 533 pixels - موسسه مالی KPMG کانادا بیت کوین و اتریوم را به خزانه خود اضافه می کند

بر اساس بیانیه مطبوعاتی 7 فوریه (18 بهمن)، موسسه KPMG کانادا، یک شرکت عضو غول حسابداری “Big Four” (چهار مؤسسه بزرگ حسابداری عمومی جهان)، بیت کوین و اتریوم، دو رمزارز بزرگ را به ترازنامه شرکت خود اضافه کرده است.

همچنین برای جلوگیری از نگرانی‌ها در مورد اثرات زیست‌محیطی سرمایه‌گذاری خود با کمک به کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، اعتبار کربن خریداری کرده است.

بنجی توماس (Benjie Thomas)، مدیر خدمات مشاوره ای KPMG کانادا، در بیانیه خود رمزارزها را به عنوان یک “کلاس دارایی در حال بلوغ” توصیف کرد و به این واقعیت اشاره کرد که تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران نهادی شروع به مشارکت و ورود در این بازار کرده اند. این شرکت بر این باور است که پذیرش نهادی رمزارزها به سرعت ادامه خواهد داشت:

“این سرمایه‌گذاری نشان‌دهنده باور ما است که پذیرش نهادی دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاکچین به رشد خود ادامه خواهد داد و به بخشی منظمی از ترکیب دارایی ها تبدیل خواهد شد.”

همچنین KPMG درآمد جهانی 32.13 میلیارد دلاری را در سال 2021 گزارش کرد. این شرکت بزرگ حسابداری از مایکرو استراتژی و تسلا در راستای  پذیرش شرکتی بیت کوین پیروی کرده است. مجموع بیت کوین های موجود در خزانه شرکت ها به 217141 بیت کوین رسیده است. مایکرو استراتژی دارای بیش از نیمی از این تعداد با ذخیره عظیم خود است که هفته گذشته 660 سکه دیگر به ذخایر رمزارزی خود افزوده است.