مک دونالد قصد دارد با رستوران مجازی وارد متاورس شود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

12121شس212 - مک دونالد قصد دارد با رستوران مجازی وارد متاورس شود

غول فست فود مک دونالد ظاهراً در حال طراحی برنامه هایی برای تبدیل شدن به بخشی از متاورس، با توجه به برنامه های کاربردی علامت تجاری اخیر این شرکت است.
بزرگترین رستوران زنجیره‌ای جهان ده درخواست برای ارائه کالاهای مجازی و محصولات نوشیدنی در قالب فایل‌های رسانه‌ای قابل دانلود که حاوی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هستند، ثبت کرده است.
این شرکت که مقر آن در شیکاگو است در حال آماده سازی برای راه اندازی یک رستوران مجازی با کالاهای واقعی و مجازی است.
مک دونالد همچنین قصد دارد رویدادهای سرگرمی مختلفی از جمله کنسرت را در متاورس طبق یکی از پرونده های علامت تجاری سازماندهی کند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، اخیراً این غول فست فود را تشویق کرد تا رمزارز دوج کوین را بپذیرد و قول داده بود که یک Happy Meal مک دونالد در تلویزیون بخورد.
پس از سقوط کریپتو که در ژانویه(دی) اتفاق افتاد، مک‌دونالد نیز شروع به ترول کردن جامعه ارزهای دیجیتال کرد.
ماه گذشته، والمارت تایتان نیز چندین درخواست علامت تجاری مرتبط با متاورس را با هدف ارائه مجموعه‌ای از کالاهای مجازی ارسال کرد.
نایک و آدیداس، شرکت‌های بزرگ پوشاک ورزشی، نیز به یکی از داغ‌ترین گرایش‌ها در فناوری دست یافته‌اند. فروشگاه پوشاک و لوازم جانبی گپ نیز مجموعه NFT خود را راه اندازی کرده است.
در همین حال، غول سرگرمی دیزنی در حال استخدام یک متخصص NFT است.
پس از اینکه فیس‌بوک در اوایل نوامبر(اواسط آبان) نام خود را به متا تغییر داد، تحلیلگران مورگان استنلی پیش‌بینی کردند که بازار متاورس می‌تواند به 8 تریلیون دلار برسد، اما همچنین درباره موانع بالای پذیرش هشدار دادند.