نماینده فروش خودروهای لوکس در سنگاپور خبر از پذیرش رمزارزها به عنوان شیوه پرداخت داد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • نماینده فروش خودروهای لوکس در سنگاپور خبر از پذیرش رمزارزها به عنوان شیوه پرداخت داد
screenshot static1.straitstimes.com .sg 2022.04.21 10 57 46 - نماینده فروش خودروهای لوکس در سنگاپور خبر  از پذیرش رمزارزها به عنوان شیوه پرداخت داد

یک شرکت عرضه کننده خودروهای لوکس از قبیل لامبورگینی و آلفارومئو در سنگاپور پذیرش رمزارزها به عنوان شیوه پرداخت را آغاز می کند.

شرکت EuroSports Global که خودروهای برند ایتالیایی کارروزریا ( Carrozzeria) را نیز به فروش میرساند ، اخیرا اعلام کرده است که پرداخت با رمزارزها ، کازمزد ترکنش ها را کاهش می دهد. علاوه بر آن ، تراکنش‌های فرامرزی را تسهیل می یابد و پرداخت‌ها را  بدون محدودیت و با امنیت لازم فراهم می کند.

این شرکت همچنین افزود که تقاضای رو به رشد برای پرداخت با رمزارز ها را حل و فصل خواهد کرد.

EuroSports Global و زیرمجموعه‌های آن با درگاه پرداخت رمزارزی ، Fomo Pay همکاری کرده اند که پرداخت‌ از طریق رمزارزهایی از قبیل بیت‌کوین، اتریوم، USDT و USDC را فراهم کنند.

بیت کوین ماه گذشته به سقف سه ماهه 48000 دلاری (65600 دلار سنگاپور) رشد کرد، اما روز دوشنبه به زیر سطح 40000 دلاری کاهش یافت.این رمزارز در روز سه شنبه یک بار دیگر بازیابی شد و درحال حاضر در حدود 41000 درحال نوسان است.

برای نمونه ، اگر مصرف کننده ای در ماه گذشته یک خودروی آلفارومئو را با قیمت 250000 دلار خریداری می کرد ، باید به ازای آن حدود 3.81 بیت کوین پرداخت می کرد ، اما اگر وی در این هفته اقدام به خریداری این خودرو کند، حداقل باید 4.57 بیت کوین در اختیار داشته باشد.

تحلیلگران بازار  بر این باورند که بی ثباتی و نوسانات بیت کوین تا زمانی که عرضه آن محدود بماند و این رمزارز از سوی بانک های مرکزی قانون مند نشود،  ادامه خواهد داشت.