نگاهی مختصر به بازار ارزهای دیجیتال؛ رمزارزهای پیشتاز کدام‌اند؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • نگاهی مختصر به بازار ارزهای دیجیتال؛ رمزارزهای پیشتاز کدام‌اند؟

قیمت ارزهای دیجیتال امروز به دلیل تبلیغات پیرامون صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین و نظرات حمایتی بانک مرکزی افزایش یافت.

بیت کوین (BTC) پیشرو این روند صعودی بود. در حال حاضر قیمت بیت کوین با ۲.۲۴ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته و کاهش ۱۹.۶۱ درصدی حجم معاملات به ۲۳.۱۶ میلیارد دلار، در محدوده قیمت ۴۴.۱۹۳ دلار معامله می‌شود.

قیمت اتریوم (ETH) با رشد جزئی ۱ درصدی به ۲۳۸۲ دلار رسید. از سوی دیگر، ریپل (XRP) با افزایش ۷.۷۷ درصدی به قیمت ۰.۶۹۲ دلار دست پیدا کرد. سایر آلت کوین‌ها نیز از این روند پیروی کردند.

سولانا (SOL) با ۷ درصد افزایش به ۷۷.۳۳ دلار و به بالاترین سطح سالانه خود در ۲۴ ساعت گذشته رسید. در این میان، میم کوین‌ها نیز روند صعودی را تجربه کردند.

دوج کوین (DOGE) با وجود رشد ۶.۶۷ درصدی، شاهد کاهش ۶.۲۴ درصدی در حجم معاملات خود بود و در قیمت ۰.۱۰ دلار معامله شد.

شیبا اینو (SHIB) نیز با افزایش ۳ درصدی به ۰.۰۰۰۰۱۰۰۴ دلار رسید و با حذف یک صفر از قیمت خود، لحظه‌ای تاریخی را رقم زد.ارزش بازار ارزهای دیجیتال با ۲.۰۷ درصد افزایش به ۱.۶۵ تریلیون دلار رسید.

شاخص ترس و طمع به ۸۲ رسیده که نشان‌دهنده “طمع شدید” است.

کاردانو (ADA)کاردانو (ADA) با رالی صعودی خود در ۹ دسامبر مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفت. قیمت کاردانو با ۳۱ درصد افزایش به ۰.۶۲ دلار رسید، در حالی که حجم معاملات آن با ۲۹۳ درصد افزایش به ۲.۴۰ میلیارد دلار دست پیدا کرد.

Crypto-Prices-Today-918-

پولکادات (DOT)پولکادات یکی دیگر از برترین‌ها در روز شنبه بود که نشان‌دهنده احساسات صعودی در این آلت کوین است. قیمت پولکادوت با افزایش ۲۱ درصدی به ۷.۶۰ دلار و حجم معاملات آن با ۱۴۱ درصد افزایش به ۶۹۷ میلیون دلار رسید.

Crypto-Prices-Today-918-