جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

همزمان با کاهش قیمت، تعداد کیف پول های دارای بیش از 100 هزار کاردانو افزایش یافته است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • همزمان با کاهش قیمت، تعداد کیف پول های دارای بیش از 100 هزار کاردانو افزایش یافته است
نهنگ 1 - همزمان با کاهش قیمت، تعداد کیف پول های دارای بیش از 100 هزار کاردانو افزایش یافته است

بر اساس آماری که توسط یک تریدر و تحلیلگر ناشناس در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، تعداد کیف پول های کاردانو که 100000 واحد ADA یا بیشتر در خود نگه داری می کنند، در روزهای اخیر در حال افزایش بوده و بیش از 1000 مورد به تعداد آنها افزوده شده است.

این معیار که از ماه می سال قبل (اردیبهشت) تاکنون در حال کاهش بود، برای اولین بار از ماه ژانویه (دی ماه) به بالای 25000 عدد رسیده است. در آن زمان، حتی راه اندازی قراردادهای هوشمند کاردانو نیز نتوانست خوش بینی نهنگ های ADA را بیشتر کند.

این تحلیلگر معتقد است باید نسبت به این افزایش محتاطانه برخورد کرد، زیرا ممکن است نشان دهنده یک تغییر عمده در نحوه درک نهنگ های کارانو (ADA) از بازار باشد.

گفتنی است که در حال حاضر، قیمت کاردانو حدوداً 66٪ از سقف قبلی خود فاصله گرفته است. در عین حال، هنوز نتوانسته از بازار نزولی چند ماهه خود خارج شود. به عبارت دیگر، پس از بالاترین قیمت تاریخی خود که در ماه می 2021 (اردیبهشت) در حدود 3 دلار ثبت شد، قیمت این ارز تا مرز 0.87 دلار کاهش یافته است.

این در حالی است که فعالیت در زمینه توسعه زیرساخت های کاردانو همچنان ادامه دارد. مهندسان این شبکه، اخیراً نسخه به روز شده نرم افزار Daedalus را منتشر کردند که از نظر منابع بسیار کارآمدتر از نسخه قبلی است.