وزیر تحول دیجیتال اوکراین خواهان توقف استفاده روس ها از استیبل کوین تتر شد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • وزیر تحول دیجیتال اوکراین خواهان توقف استفاده روس ها از استیبل کوین تتر شد
screenshot www.tbstat.com 2022.03.12 10 05 43 - وزیر تحول دیجیتال اوکراین خواهان توقف استفاده روس ها از استیبل کوین تتر شد

وزیر تحول دیجیتال اوکراین در توییتی از پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری استیبل کوین تتر، خواسته است تا معاملات شهروندان روسیه را متوقف کند.

“امروز تمامی کشور های دموکراتیک در جهان علیه روسیه متحد شده اند تا اشغالگران خونین را از نظر اقتصادی تنبیه کنند. من از @tether_to @paoloardoino درخواست می کنم که هرگونه تراکنش با روس ها را متوقف کند! برای صلح!”

—(Mykhailo Fedorov (@FedorovMykhailo

فعلا بدیهی نیست که شبکه تتر در عمل چگونه روس ها را از استفاده از استیبل کوین خود باز می دارد. این شبکه در پاسخ به سوالات رسانه The Block در این باره عنوان کرد:
” تتر در راستای اطمینان از اینکه هیچ اقدام غیر قانونی صورت نگیرد ، بازار را دائما تحت نظارت قرار می دهد تا از این اقدامات که ممکن است با تحریم های بین المللی مغایرت داشته باشد ، جلوگیری کند.”

از زمان تهاجم روسیه به اوکراین در ماه گذشته، دولت اوکراین کسب و کارها را برای تعلیق فعالیت در روسیه تحت فشار فزاینده قرار داده است. شرکت‌هایی از قبیل غول خدمات مالی پی پال و گلدمن ساکس اقداماتی را برای خروج از این کشور به عمل آورده اند اما اکثر شرکت‌های رمزارزی محتاط عمل کرده و کم حرف بوده اند.