جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پرداخت با ارز دیجیتال به زودی در پیام رسان لاین فعال می شود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

به گزارش کوین تلگراف، کاربران غول پیام‌رسان ژاپنی لاین (LINE) به زودی می‌توانند طی یک برنامه آزمایشی محدود، از رمزارز بومی این برنامه برای پرداخت در فروشگاه های آنلاین منتخب استفاده کنند.

 

در اطلاعیه ای که روز سه‌شنبه منتشر شد، شرکت لاین (LINE) اعلام کرد که از روز ۱۶ مارس (25 اسفند)، کاربران این برنامه گزینه ای در بخش آنلاین LINE Pay دریافت خواهند کرد که به واسطه آن می توانند با توکن بومی لاین تحت عنوان لینک LN (که البته نباید با مخفف رمزارز چین لینک اشتباه گرفته شود) پرداخت خود را انجام دهند. این دوره آزمایشی، که تا روز 26 دسامبر (5 دی 1401) ادامه خواهد داشت، با هدف آزمایش موارد کاربرد واقعی توکن‌ها و همچنین راحتی و تعداد گزینه‌های پرداخت در دسترس کاربران انجام می گیرد.

 

تیم LINE Pay گفته است که در حال بررسی اضافه کردن سایر ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به گزینه های پرداخت در آینده ای نزدیک بوده و در عین حال مشارکت خود با شرکت های بلاکچین را تقویت می کند. داده های Statista حاکی از آن است که تا سه ماهه سوم سال 2020، پلتفرم لاین بیش از 86 میلیون کاربر فعال ماهانه داشته است که بیش از 68 درصد از جمعیت 126 میلیونی این کشور را شامل می شود.

 

توکن LN که آگوست 2018 (مرداد 97) راه اندازی شد، در حال حاضر با قیمت 142.78 دلار معامله می شود و طی 7 روز گذشته تقریباً 22 درصد افزایش یافته است