پرداخت با رمزارز برای BMW در دانال کره جنوبی

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

پلتفرم پرداخت مبتنی بر بلاک چین، Danal Fintech، طرح خدمات جدیدی را اعلام کرد که به وسیله آن در مشارکت جدید خود با Samchully Motors، فروشنده داخلی خط خودروهای لوکس، خودروهای BMW را با Paycoin (PCI) خریداری می‌کند.
اعلامیه اخیر اولین مورد را در کره جنوبی ایجاد می کند که در آن می توان یک خودرو را به طور کامل با یک ارز دیجیتال پرداخت کرد. دانال فین‌تک با Samchully Motors عرضه مدل‌های محبوب سدان(sedan) و خودروهای اسپرت BMW را تضمین کرده است.
هوانگ یونگ تاک(Hwang Yong-taek)، مدیر عامل Danal Fintech ،در یک بیانیه خبری گفت: علاوه بر گسترش همکاری با خودروسازان مختلف به غیر از BMW، ما تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی که بتوان همه چیز را با Paycoin خریداری کرد، انجام خواهیم داد.
مشتریان می‌توانند هر مرحله از فرآیند خرید را در برنامه تلفن همراه PCI Danal Fintech انجام دهند ، از امضای قرارداد و پرداخت هزینه خودرو تا عرضه خودرو خریداری‌شده.

دانال از زمان راه‌اندازی پی‌کوین در سال2019(1398)، خدمات پرداخت رمزارزی خود را گسترش داده است. از آن زمان با فروشگاه‌های بزرگ، رستوران‌های زنجیره‌ای ، مانند الون سون، برگر کینگ و KFC در سراسر کره جنوبی قرارداد امضا کرده است تا به مشتریان امکان پرداخت با توکن های PCI بدهد.