جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پروفسور دانشگاه کلمبیا ریاست واحد تحقیقات رمزنگاری جدید a16z را بر عهده گرفت

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • پروفسور دانشگاه کلمبیا ریاست واحد تحقیقات رمزنگاری جدید a16z را بر عهده گرفت
1111111111 - پروفسور دانشگاه کلمبیا ریاست واحد تحقیقات رمزنگاری جدید a16z را بر عهده گرفت

تیم راغگاردن(Tim Roughgarden)، دانشمند نظری کامپیوتر و استاد دانشگاه کلمبیا، به عنوان رئیس واحد تحقیقات رمزنگاری جدید اندرسن هوروویتز (a16z) منصوب شد.
رزومه راغگاردن شامل بیش از سه سال به عنوان استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه کلمبیا در نیویورک، همراه با یک دوره 14 ساله در استنفورد است. او همچنین از فوریه سال گذشته(بهمن 1400) به عنوان شریک تحقیقاتی در a16z خدمت کرده است.
a16z یکی از فعال‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری ریسک پذیر در حوزه ارزهای دیجیتال است که طبق گزارش‌ها، سرمایه‌های آن حدود 9 میلیارد دلار است. Roughgarden تا حدودی با هدایت واحد جدید شرکت که اوایل امروز اعلام شد، اعلام کرده است که بودجه آن برای تحقیقات کریپتو در سال آینده چند برابر افزایش خواهد یافت.

این شرکت تجربه راغگاردن در علوم کامپیوتر، تحقیقات و اقتصاد، همراه با دوره کریپتو و بلاک چین در کلمبیا را به عنوان یکی از «بهترین و محبوب‌ترین» معرفی‌های کریپتو آنلاین برجسته کرد. Roughgarden یکی از اولین کسانی بود که تجزیه و تحلیل رسمی در مورد مکانیسم هزینه برای ارتقاء EIP-1559 اتریوم ارائه کرد.
به گفته a16z، تیم تحقیقاتی یک آزمایشگاه چند رشته‌ای تشکیل خواهد داد که با شرکت‌های موجود در مجموعه خود و سایرین برای حل مشکلات مهم در این فضا، افزایش پذیرش کاربر و پیشرفت علم و فناوری Web3 کار خواهد کرد.
دان بونه(Dan Boneh)، استاد علوم کامپیوتر و مهندسی برق دانشگاه استنفورد نیز به عنوان مشاور ارشد تحقیقاتی به راغگاردن خواهد پیوست. Boneh در چهار سال گذشته با a16z به عنوان مشاور تحقیقاتی پورتفولیو کار کرده است و همچنین رمزنگاری کاربردی را در مرکز تحقیقات بلاک چین استنفورد تدریس می کند.