جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پروژه کیف پول بیت کوین شرکت بلاک جک دورسی مجهز به فناوری اثر انگشت خواهد بود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • پروژه کیف پول بیت کوین شرکت بلاک جک دورسی مجهز به فناوری اثر انگشت خواهد بود
Screenshot 2022 03 13 at 10 35 09 crypto wallet fingerprint.jpg WEBP Image 750 × 440 pixels - پروژه کیف پول بیت کوین شرکت بلاک جک دورسی مجهز به فناوری اثر انگشت خواهد بود

بر اساس به روزرسانی جدید، محصول آینده کیف پول بیت‌کوین جک دورسی برای امنیت بیشتر به دستگاه‌های حسگر اثر انگشت مجهز می‌شود.

شرکت Block متعلق به جک دورسی، که قبلاً با نام Square شناخته می شد، برای اولین بار تابستان گذشته برنامه های خود را برای توسعه کیف پول اعلام کرد. در یک به‌روزرسانی جدید، تیم سازنده کیف پول بیت کوین اعلام کرد که این پروژه شامل سخت‌افزار و یک برنامه تلفن همراه می‌شود تا مشتریان بتوانند اولویت‌های خود را از نظر راحتی و امنیت تعیین کنند.

 

Screenshot 2022 03 13 at 10 37 29 Jack Dorseys Block Bitcoin BTC Wallet Project To Use Fingerprint Technology for Security The Daily Hodl 300x220 - پروژه کیف پول بیت کوین شرکت بلاک جک دورسی مجهز به فناوری اثر انگشت خواهد بود

 

در به روزرسانی جدید، پروژه اشاره می‌کند که داده‌های حسگر اثرانگشت هرگز از دستگاه سخت‌افزاری خارج نمی‌شوند.

برای تراکنش‌هایی که نیاز به استفاده از سخت‌افزار کیف پول دارند، می‌خواهیم مشتریانمان بتوانند قفل کیف‌های خود را به‌طور امن، اما با سهولت باز کنند. ترکیبی جدید که از لحاظ تاریخی در بازار وجود نداشته است. ما معتقدیم که پین‌ها، گذرواژه‌ها و عبارات اولیه با توجه به راه‌حل‌هایی که افراد عادی باید ایجاد کنند، گیج‌کننده هستند و اغلب ایمن نیستند.

هر فناوری احراز هویت با چالش هایی همراه است. ما از امنیت در برابر سرقت یا استفاده نادرست که داده‌های حسگر اثرانگشت فراهم می‌کند، آرامش خاطر ناشی از عدم نیاز به به خاطر سپردن پین، و سهولت قرار دادن انگشت روی حسگر به جای کار کردن با دکمه های کوچک و دکمه های مستعد شکست در صفحه ای که خواندن آن دشوار است، هیجان‌زده هستیم.

“البته، داده‌های حسگر اثرانگشت هرگز از دستگاه سخت‌افزاری خارج نمی‌شوند.”

این پروژه همچنین قصد دارد “روش های دسترسی اضافی را که مشتریان می توانند انتخاب کنند” در صورتی که بخواهند دسترسی به کیف پول خود را به اشتراک بگذارند، ارزیابی کند. دورسی در گذشته اشاره کرده بود که بلاک قصد دارد کیف پول بیت کوین را با گوشی های هوشمند ادغام کند.