پلتفرم IoTeX صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری را برای حمایت از سیستم MachineFi راه اندازی می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • پلتفرم IoTeX صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری را برای حمایت از سیستم MachineFi راه اندازی می کند
IoTeX Launches 100M Fund To Support MachineFi - پلتفرم IoTeX صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری را برای حمایت از سیستم MachineFi راه اندازی می کند

شبکه اینترنت اشیا (IoT) متمرکز بر بلاکچین، راه اندازی یک صندوق اکوسیستم پایدار 100 میلیون دلاری را با تمرکز بر اقتصاد غیرمتمرکز اعلام کرده است.

این صندوق از بیش از 1000 استارت‌آپ غیرمتمرکز اقتصاد سیستمی حمایت می‌کند که بر توسعه موارد استفاده تمرکز دارند که بیش از 10 میلیون دستگاه هوشمند را در طی سه سال آینده به پورتال MachineFi متصل می‌کنند.

رئیس سرمایه گذاری و اکوسیستم، جینگ سان (Jing Sun)، توضیح داد که این صندوق برای خدمت به عنوان وسیله ای پایدار طراحی شده است که می تواند بیش از 10000 کسب و کار متمرکز بر MachineFi را در 2 دهه آینده پشتیبانی کند. این منجر به اتصال ده ها میلیارد دستگاه به پورتال IoTeX MachineFi می شود.

طبق IoTeX، اقتصاد ماشینی غیرمتمرکز یک چشم انداز در حال توسعه است که در آن مردم نیروی محرکه رشد اقتصادی نیستند. در عوض، ماشین‌ها مسئول سیاست‌هایی خواهند بود که بر رشد اقتصاد تأثیر می‌گذارند. در هسته این نوع جدید اقتصاد، هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین نهفته است که امکان ایجاد روشی امن تر، پایدارتر و کارآمدتر برای انجام کارها را فراهم می کند.

هدف این صندوق تاثیرگذاری در پارادایم جدید مبتنی بر Web3 است. فرض اساسی MachineFi این است که منابع و اطلاعات ماشینی برای ارائه ارزش و مالکیت به افراد به جای شرکت‌های متمرکز، پولی می‌شوند. به طور خلاصه، MachineFi مالی کردن ماشین‌ها و ابزارهای متصل به اینترنت است.

سان توضیح داد که بنیاد IoTex همه توسعه دهندگان DApp را به طور کامل مورد بررسی قرار خواهد داد تا اطمینان حاصل کند که آن ها به طور موثر، سیستم مالی ماشینی را فعال می کنند. در صورت موفقیت، توسعه دهندگان “تمام پشتیبانی لازم برای موفقیت را دریافت خواهند کرد.”