پیوستن کوو مارکتز به رابین هود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

کوو مارکتز(Cove Markets)، یک پلتفرم API که به کاربران امکان معامله در چندین صرافی متمرکز و مدیریت داده‌های مالی انبوه را می‌دهد، همانطور که کارگزاری تخفیف اواخر روز سه‌شنبه اعلام کرد، بخشی از رابین هود(Robinhood Crypto) خواهد شد. معامله گران و سرمایه گذاران می توانند تا هفت صرافی از جمله کوین بیس پرو، کراکن، بیتفینکس و غیره را با استفاده از Cove Markets برای معامله بیش از 50 ارز اصلی و آلتکوین متصل کنند.
این دو شرکت تجاری گفتند که قصد دارند با این خرید، حجم مسیریابی و اجرای سفارش در رابین هود را افزایش دهند. کریستین براون(Christine Brown)، مدیر عامل رابین هود، اظهارات زیر را در مورد توسعه بیان کرد:
تجربه فراوان تیم Cove Markets در اجرای معاملات و زیرساخت‌های بازار کریپتو به ما کمک می‌کند تا قابلیت‌های معاملاتی قدرتمندتری ایجاد کنیم و مزایای رقابت بهتر در بازارهای کریپتو را برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم.

رابین هود در سال‌های اخیر تمرکز زیادی بر صنعت ارزهای دیجیتال داشته است. روز قبل، شراکت خود را با شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainalysis برای ارائه داده ها و ابزارهایی برای عرضه کیف پول کریپتو بومی خود اعلام کرد. در حال حاضر، لیست انتظار برای چنین ویژگی، که انتظار می رود اوایل سال آینده راه اندازی شود، به بیش از 1.6 میلیون افزایش یافته است. اما سرمایه گذاران سهام آن سال سختی را پشت سر گذاشتند. سهام پس از عرضه اولیه سهام شرکت، از اوج های اوت، نزدیک به 70 درصد کاهش یافته است.