چگونگی خرید یورو آنلاین و همچنین معرفی ارزهای دیجیتال با پشتوانه ی یورو

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • مقالات
  • چگونگی خرید یورو آنلاین و همچنین معرفی ارزهای دیجیتال با پشتوانه ی یورو

در بازار ارزهای دیجیتال ، به دلیل نوساناتی که وجود دارد موجب می گردد تریدرها سرمایه ی خود را به ارز پایدار و با ارزشی به نام استیبل کوین تبدیل کنند . زیرا استیبل کوین ها ارزهای ثابت و با ارزشی هستند و قیمت آن ها دستخوش نوسانات بازار نمی گردد . ارز دیجیتال با ارزش پایدار به بیانی ساده تر ، ارزی است که پشتوانه‌ای از ارزهای فیات (دلار ، یورو و…) داشته باشد . در حقیقت هر 1 واحد از این ارزها دارای ارزشی برابر با یک واحد از ارزش مشخص شده می باشد . به عنوان مثال 1 تتر که بهترین و شناخته شده ترین استیبل کوین می باشد ، ارزش آن برابر یک دلار است . البته گفتنی است گاهی اوقات در نوسانات بازر ، این ارز چند سنت درگیر نوسان می گردد که مبلغ ناچیزی است . سایر ارزهایی که نماینده دلار آمریکا هستند می‌توان به USD Coin و TrueUSD اشاره کرد . اما ارز دیجیتال دیگری با نام Stasis EURS وجود دارد که معادل یورو است ، بنابراین اگر می خواهید ارزهای دیجیتال را به یک ارز با ارزش پایدار تبدیل کنید ، خرید ارزش Stasis EURS با نماد EURS گزینه ی خوبی بری شما می باشد .

 

ارز دیجیتال EURS ، یورو آنلاین

ارز Stasis EURS ، توسط پلتفرم Stasis که دفتر مرکزی آن در کشور مالت می باشد ، انتشار یافت . هدف از ایجاد این ارز ، تبدیل شدن به بزرگترین ارز دیجیتال با ارزش پایدار و پشتوانه یورو می باشد . در ازای هر یک واحد از ارز Stasis EURS در گردش ، 1 یورو در حساب‌های تضمین شده نگهداری می‌گردد .
پس بر اساس سایت این پلتفرم ، دارندگان این ارز می‌توانند اطمینان حاصل کنند که ارز دیجیتال آن ها پشتوانه‌ای مناسب دارد .
شرکت bdo.com.mt ، حداکثر شفافیت و اطمینان از صحت وجود پشتوانه ، حسابرسی در قالب گزارش‌های روزانه ، هفتگی و هر از سه‌ماه را ارائه می دهد . در حال حاضر ، گزارشات Coinmarketcap حاکی از آن است که مبلغ نزدیک به 32 میلیون یورو از این ارز دیجیتال در حال تراکنش است .
در حقیقت این ارز برای پاسخ به اشتیاق موسسات سرمایه‌گذاری اروپایی به وجود آمده ،  با این وجود افراد عادی نیز این ارز را مورد استفاده قرار می دهند .

 

کیف پول EURS

توکن EURS بر روی شبکه اتریوم ایجاد گردیده است ، پس می توان همه ی کیف پول‌هایی که توکن‌های اتریوم را مورد پشتیبانی قرار می دهند ، برای تراکنشات این ارز دیجیتال استفاده کرد . با این حال ، این پروژه کیف پول اختصاصی خود با نام STASIS Wallet را به وجود آورده است . این کیف پول علاوه بر اتریوم و توکن‌های آن ، بیت‌کوین و Dai را نیز پشتیبانی می‌کند . علاوه بر امکان ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال ، توانایی اکسچنج آنها در این برنامه ایجاد شده تا افراد بدون خارج کردن دارایی دیجیتال‌شان از کیف پول ، بتوانند هر زمان که می خواهند آن ها را تبدیل کنند . توانایی پرداخت کارمزد تراکنش با EURS نیز در این برنامه فراهم گردیده است ، بنابراین برای نقل و انتقال EURS احتیاجی به داشتن اتریوم برای پرداخت هزینه تراکنش نمی باشد .

 

شیوه های خرید و تبدیل EURS

چند روش برای خرید یورو دیجیتال در دسترس می باشد ، اما بهترین روش ، خریدن بیت‌کوین و تبدیل نمودن  آن به ارز EURS می باشد .
اگر قصد خرید بیت‌کوین را دارید می‌توانید از این روش استفاده نمایید :
روش خرید و فروش بیت‌کوین در Localbitcoins
بعد از خرید بیت‌کوین ، می توانید با استفاده از سایت Changelly آن را تبدیل به EURS کنید . برای اینکار بعد از وارد شدن به سایت Changelly ، ارز پرداختی (You sent) را روی BTC و ارز دریافتی (You Get) را روی EURS قرار دهید . بعد بر روی Exchange Now کلیک نمایید . پس از آن جزییات تبدیل را مشاهده می کنید و بعد از تایید ، یک آدرس بیت‌کوین به شما نشان داده می‌شود . باید مقدار بیت‌کوین مشخص شده را به آن آدرس ارسال کنید تا EURS را در کیف پول‌تان (که آدرس آنرا ثبت کرده‌اید) دریافت نمایید . همچنین تبدیل این ارز به سایر ارزها نظیر دلار تتر ، True Usd یا هر ارز دیجیتال دیگری که در Changelly قابل تبدیل است ، امکان پذیر می باشد .

 

نکات کلیدی

این ارز برای تریدرها و اشخاصی می باشد که با ارزهای دیجیتال و کیف پول‌ها آشنایی کامل دارند . با اینکه گفته شده است این ارزها دارای پشتوانه ی مالی هستند ، اما ریسک از دست رفتن سرمایه همواره وجود دارد .
اگر این ارز به آدرس اتریوم شما فرستاده شده اما آن را در کیف پول‌ خود نمی بینید ، می بایست به شکل دستی آن را در قسمت توکن‌ها اضافه نمایید .