جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کل ارزش قفل شده در شبکه کاردانو از مرز 200 میلیون دلار گذشت

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

کاردانو - کل ارزش قفل شده در شبکه کاردانو از مرز 200 میلیون دلار گذشت

طبق اعلام DefiLlama، به دنبال راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز Minswap و چندین مورد محصولات غیرمتمرکز دیگر در شبکه کاردانو، کل ارزش قفل شده (TVL) در این شبکه افزایش سریع و چشمگیری را شاهد بوده است.

کل ارزش قفل شده در شبکه کاردانو افزایشی سریع از حدود 199.74 میلیون دلار به 253.42 میلیون دلار را شاهد بوده است. جهش در ارزش کل وجوه قفل شده در قرارداد هوشمند این شبکه از روز یکم تا 9 مارس (10 تا 18 اسفند) آغاز شده و این معیار به رکورد 253 میلیون دلاری رسید. اکنون با احتساب توکن‌های حاکمیتی استیک شده، TVL کاردانو حدود 242.43 میلیون دلار است.

اکثر سرمایه های موجود در شبکه بر روی پلتفرم غیرمتمرکز SundaeSwap متمرکز شده است که در حال حاضر 115 میلیون دلار از ارزش قفل شده را به خود اختصاص داده است. جایگاه دوم به پلتفرم مالی غیرمتمرکز MuesliSwap با 12.54 میلیون دلار ارزش قفل شده تعلق دارد. طی یک ماه گذشته،MuesliSwap حدود 247 درصد افزایش داشته است.

افزایش تعداد محصولات غیرمتمرکز

صرافی غیرمتمرکز چند استخری Minswap اخیراً کار خود را در شبکه اصلی کاردانو آغاز کرده است. اکنون کاربران می‌توانند نقدینگی خود را در ازای پاداش‌ در این شبکه واریز کنند و توکن‌ها را به‌صورت غیرمتمرکز سوآپ کنند. به علاوه، قابلیت کشت سود در این پلتفرم از روز 14 مارس (23 اسفند) در دسترس خواهد بود.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال DefiLlama، در حال حاضر کل ارزش قفل شده صرافی Minswap حدود 49.87 میلیون دلار است. SundaeSwap که در اواخر ژانویه روی شبکه اصلی راه اندازی شد، در حال حاضر 115.73 میلیون دلار ارزش قفل شده دارد که آن را به بزرگترین DEX در شبکه کاردانو تبدیل می کند.