جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کوین اولری انتظار دارد قیمت بیت کوین در 2 تا 3 سال آینده به طرز چشمگیری افزایش یابد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کوین اولری انتظار دارد قیمت بیت کوین در 2 تا 3 سال آینده به طرز چشمگیری افزایش یابد
kevin oleary - کوین اولری انتظار دارد قیمت بیت کوین در 2 تا 3 سال آینده به طرز چشمگیری افزایش یابد

کوین اولری (Kevin O’Leary)، ستاره Shark Tank، پیش بینی خود از قیمت بیت کوین را هفته گذشته در مصاحبه ای با Stansberry Research به اشتراک گذاشت.

او توضیح داد که بسیاری از موسسات اجازه سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین را ندارند، اظهار داشت: “این امر به خوبی شناخته شده است، زیرا هنوز توسط رگولاتوری تنظیم نشده است. بنابراین، برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین، سهام شرکت های عمومی استخراج بیت کوین، مانند Marathon، Riot و غیره را خریداری می کنند.

اولری در ادامه توضیح داد:

“شما دوست دارید درباره بیت کوین صحبت کنید که به 100 هزار دلار، 200 هزار دلار، 300 هزار دلار می رسد، اما بهتر است بدانید زمانی این اتفاق می افتد که موسسات بتوانند آن را خریداری کنند.”

وی در ادامه گفت: “در حال حاضر از آنجایی که من به صندوق های ذخیره دولتی و برنامه های بازنشستگی خدمات می دهم، می توانم با اطمینان به شما بگویم در تجارتی که همه صحنه سازی می کنند، با وجود همه تبلیغات پیرامون بیت کوین، هیچ یک از این مؤسسات صاحب یک سکه هم نیستند. و تا زمانی که دپارتمان‌های انطباق آن‌ها به دستورات ESG اجازه ندهند، این کار را نمی‌کنند.”

ستاره شارک تانک گفت:

“هنگامی که آن ها این مجوز را دریافت کنند، قیمت بیت کوین به طور چشمگیری افزایش می یابد.” اولری همچنین توضیح داد که راه فکر کردن به بیت کوین این است که به آن به عنوان یک سکه فکر نکنید، بلکه به عنوان یک نرم افزار فکر کنید.

“این مؤسسات مالک مایکروسافت هستند. آنها مالک گوگل هستند. این نیز یک نرم افزار است، بنابراین برای آنها بسیار آسان است که به آن فکر کنند. به محض قاون مند شدن، 1 تا 3 درصد از دارایی های خود را به آن اختصاص می دهند و آن وقت است که قیمت افزایش می یابد.” من فکر می کنم این اتفاق در دو تا سه سال آینده خواهد افتاد.

اولری در اکتبر سال گذشته (مهر 1400)، گفت که اگر رگولاتور ایالات متحده در نهایت به شرکت های خدمات مالی اجازه دهد که بیت کوین را یک دارایی بخوانند و آن را در یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) قرار دهند، مانند آنچه در کانادا دارند، “تریلیون ها دلار دیگر سرمایه وارد بازار بیت کوین خواهد شد.”