کوین اولری: تریلیون‌ها دلار به ارزهای دیجیتال سرازیر خواهند شد!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کوین اولری: تریلیون‌ها دلار به ارزهای دیجیتال سرازیر خواهند شد!

 

کوین اولری(Kevin O’Leary)، ستاره شارک تانک(Shark Tank)، با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، پیش‌بینی کرده است که تریلیون‌ها دلار به ارزهای دیجیتال، به‌ویژه بیت‌کوین(Bitcoin) وارد خواهد شد. علاوه بر این، او گفت که استخراج بیت کوین جهان را نجات خواهد داد.

 

اولری می‌گوید توده های سرمایه، مانند آنچه تا به حال ندیده‌اید وارد رمزارز خواهند شد!

 

کوین اولری، پنج شنبه در کنفرانس بیت کوین 2022 یک سخنرانی کلیدی ارائه کرد.

 

او گفت که بر اساس تجربه خود در تجارت نمایه سازی، استخرهای عظیم سرمایه، این استخرهای تریلیون دلاری در انتظار سیاست هستند. آنها در حال حاضر مالک ارزهای دیجیتال صفر یا بسیار کمی هستند. او توضیح داد: این تامین افراد با ارزش خالص بالا، صندوق های تامینی، و سرمایه گذاران خرد است.

 

آقای شگفت انگیز جزئیات را توضیح داد:

 

“آنچه ما از دست می دهیم سیاست است. وقتی ما سیاست را دریافت می کنیم و تنظیم کننده قانون گذاری می کند، این یک چیز منفی نیست. توده های سرمایه ای به این بخش سرازیر خواهند شد که تا به حال ندیده اید.”

 

او افزود: «بنابراین برای کسانی از ما که اکنون می‌توانیم روی آن سرمایه‌گذاری کنیم، از آنچه که در صورت وقوع سیاست‌ها موج عظیمی از علاقه‌مندی‌ها را به همراه خواهد داشت، جلوتر خواهیم رفت.»

 

اولری ادامه داد:

 

“من پیش‌بینی می‌کنم در 10 سال آینده کریپتو، بلاک چین، بیت‌کوین، همه این نوآوری‌ها، دوازدهمین بخش S&P خواهند بود.”

 

چرا استخراج بیت کوین جهان را نجات می دهد

 

اولری همچنین در مورد اینکه چرا استخراج بیت کوین جهان را نجات می دهد، صحبت کرد.

 

او توضیح داد: “چرا استخراج بیت کوین برای زمین مفید است؟ زیرا نسل بعدی ماینرهای بیت کوین… شروع به کار با انرژی ای می کنند که به کربن نیاز ندارد و به برق آبی و انرژی هسته ای، باد و خورشید نیازمند میباشد.”

 

آقای شگفت‌انگیز ادامه داد: “تحرک برای تولید بیت‌کوین به قدری ارزش اقتصادی دارد که آن‌ها به کار خود ادامه می‌دهند و برای نسل بعدی ماشین‌ها و توربین‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند. 90 درصد از سدهایی که در صد سال گذشته در آمریکا ساخته شده اند، به فکر برق آبی بوده اند اما هرگز توربین ها را نصب نکرده اند.”

 

او همچنین گفت: “من توربین ها را نصب می کنم. چرا؟ زیرا اگر بتوانم از آن استفاده کنم و با ممیزی کربن صدمه ای وارد نکنم، اقتصاد بسیار خوبی است.” او اظهار داشت:

 

“این آینده استخراج بیت کوین است. ما در حال توسعه قدرت برای همه جوامع خواهیم بود در حالی که ما بیت کوین را در یک دستور اخلاقی و 100 درصد سبز استخراج می کنیم که می توانیم با برق آبی انجام دهیم.”

 

مقررات به افزایش ارزش بیت کوین کمک می کند

 

اولری در ادامه گفت: “استراتژی زیبا در اینجا زمانی است که ما سیاست دریافت می کنیم… وقتی بیت کوین را به موسساتی اختصاص می دهیم که هنوز آن را ندارند، آنچه من پیش بینی می کنم اتفاق می افتد. آنها بین 50 تا 300 امتیاز پایه قرار می دهند و بیت کوین را در پرتفولیوهای خود قرار دهند.” وی نتیجه گرفت:

 

“این چقدر پول است؟ تریلیون ها دلار. بنابراین، اگر می‌خواهید ارزش بیت‌کوین را افزایش دهید، اگر مانند من طرفدار آن هستید… شما قانون‌گذاری می‌خواهید… و می‌نشینید و سرازیر شدن سرمایه را تماشا می‌کنید