گلدمن ساکس در حال آماده شدن برای ارائه خدمات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در سال جاری است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • گلدمن ساکس در حال آماده شدن برای ارائه خدمات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در سال جاری است
R42QZBJHGNGXZLBZCU2GIWI6EA - گلدمن ساکس در حال آماده شدن برای ارائه خدمات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در سال جاری است

گلدمن ساکس که قبلا به دلیل موضع ضد رمزارزی خود شناخته شده بود، امروز می‌خواهد با محصولات سرمایه‌گذاری جدید، رقابت ارزهای دیجیتال را رهبری کند.
مری کاترین ریچ(Mary Catherine Rich)، رئیس جدید دارایی‌های دیجیتال جهانی برای بخش مدیریت ثروت خصوصی گلدمن ساکس، اعلام کرد که این بانک به زودی سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال را به مشتریان گروه مدیریت ثروت خصوصی خود ارائه خواهد کرد.
در مصاحبه ای اختصاصی با CNBC، مری ریچ گفت که گلدمن ساکس سخت کار می کند تا در سه ماهه دوم سال(بهار 1401) در نوع جدید دارایی های نوظهور قرار گیرد.
ما از نزدیک با تیم‌هایی در سراسر شرکت کار می‌کنیم تا راه‌هایی را برای ارائه دسترسی متفکرانه و مناسب به اکوسیستم برای مشتریان سهام خصوصی کشف کنیم، و این چیزی است که مشتاقانه منتظر ارائه آن در کوتاه‌مدت هستیم.»
علاوه بر این، او اضافه کرد که این شرکت در حال بررسی امکان ارائه یک جعبه ابزار کامل سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از طریق انواع مختلف سرمایه گذاری است.

همچنین مورگان استنلی(Morgan Stanley)، یک شرکت مالی چندملیتی آمریکایی که به عنوان یک بانک سرمایه‌گذاری و کارگزار فعالیت می‌کند، اخیراً اعلام کرد که مشاوران مالی آن می‌توانند وجوه بیت‌کوین را به مشتریان خود ارائه دهند که در همین راستا گلدمن ساکس می خواهد این حرکت را تکرار کند.
به لطف مقررات جدیدی که در سراسر جهان اعمال می شود، بانک ها و صندوق های سرمایه گذاری بیشتری می خواهند دارایی های دیجیتال را در استراتژی ها و خدمات مدیریت ثروت خود بگنجانند.