جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

یاهو و کیف پول Blocto با همکاری یکدیگر فروشگاه NFT راه اندازی می کنند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • یاهو و کیف پول Blocto با همکاری یکدیگر فروشگاه NFT راه اندازی می کنند
Yahoo and Crypto Wallet Blocto Join Hands to Launch NFT Store 768x463 1 - یاهو و کیف پول Blocto با همکاری یکدیگر فروشگاه NFT راه اندازی می کنند

پورتو، شرکت بلاکچین که کیف پول Blocto را ایجاد کرده است، همکاری خود را با یاهو تایوان برای راه اندازی فروشگاه NFT اعلام کرده است. راه اندازی رسمی برای اواخر ماه مارس (اوایل فروردین 1401) برنامه ریزی شده است. فروشگاه NFT یاهو تایوان با مجموعه “A-Hoo”، که نشان رسمی یاهو تایوان می باشد، ورود خود را به دنیای NFT نشان خواهد داد.

مدیر عامل پورتو، هسوان لی (Hsuan Lee)، اظهار داشت که بلاکتو تجربه زیادی در زمینه همکاری بلاکچین دارد و با شرکت های بزرگی مانند Vault توسط CNN، MotoGP Ignition و Yahoo Taiwan همکاری کرده است.

هسوان لی گفت:

“با تخصص ما در فناوری بلاکچین، بلاکتو در حال ایجاد این پلتفرم با یاهو تایوان است تا هرکسی بتواند NFTهایی مانند “A-Hoo” را به راحتی خرید و جمع آوری کند.

فروشگاه NFT یاهو تایوان با اولین مجموعه NFT خود با نشان رسمی خود، A-Hoo، که تصویر آن به طور گسترده در محصولات مارک یاهو تایوان نمایش داده می شود، آغاز به کار خواهد کرد. مجموعه A-Hoo همچنین برای تجارت در بازار NFT Blocto، BloctoBay، در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، یاهو تایوان برنامه‌هایی برای ایجاد مشارکت با برندهای محلی و سازمان‌های غیرانتفاعی برای انتشار مشترک مجموعه‌های NFT دارد.