آغاز فعالیت شرکت Bitbase در ونزوئلا

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Annotation 2022 08 29 174043 - آغاز فعالیت شرکت Bitbase در ونزوئلا با راه اندازی شعبه های خرید فیزیکی رمزارز

برخی از کشورهای لاتام به دلیل پذیرش گسترده دارایی های دیجیتال، به مقصد قابل توجهی برای صرافی ها و شرکت های رمزارزی تبدیل شده اند. البته این پذیرش در لاتام به دلیل مشکلات اقتصادی است که این منطقه با آن مواجه است، از جمله سطوح بالای تورم و کاهش ارزش پول ملی این کشورها. Bitbase، یک شرکت فروش حضوری رمزارز و ارائه دهنده ی خدمات خودپرداز کریپتویی که مستقر در اسپانیا می باشد، در حال آماده شدن برای راه اندازی شعبه های خود در ونزوئلا تا اواخر سال جاری است.

شرایط اقتصادی این کشور، آن را برای پذیرش گسترده رمزارزها مساعد کرده است. بیت بیس روی ادامه این رشد سرمایه گذاری کرده است، زیرا انتظار دارد چندین فروشگاه فیزیکی در این کشور افتتاح کند. در این باره انریکه دی لس ریس (Enrique De Los Reyes)، مدیر بیت بیس در ونزوئلا اعلام کرد:

«ما امسال با تمرکز در ونزوئلا بسیار قوی پیش می رویم. ما با دریافت تمام مجوزهایی که برای فعالیت در ونزوئلا نیاز داریم، سخت به کار خودمان ادامه می دهیم که به زودی به ثمر خواهد رسید. ما می خواهیم نحوه ی صحیح پذیرش انبوه رمزارزها را به همه نشان دهیم.»

مدل کسبوکار بیت بیس شامل فروشگاه‌ های فیزیکی است که در آن کارکنان نحوه استفاده از رمزارزها را به کاربران توضیح می‌ دهند و به‌ عنوان واسطه برای عملیات رمزارزی عمل می‌ کنند. هدف این نوع فعالیت، تمرکز بر کاربرانی است که فیزیکی بودن خدمات به آن ها مهم است و در غیر این صورت علاقه ای به دنیای رمزارزها ندارند.»