برایان بروکس به عنوان مدیرعامل جدید شرکت استخراج ارزهای دیجیتال بیت کوین BitFury معرفی شد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • برایان بروکس به عنوان مدیرعامل جدید شرکت استخراج ارزهای دیجیتال بیت کوین BitFury معرفی شد

برایان بروکس، مدیر عامل سابق ارز و بایننس ایالات متحده، به عنوان مدیرعامل جدید شرکت استخراج ارزهای دیجیتال (BTC) BitFury معرفی شد.
بر اساس اعلامیه 4 نوامبر(13 آبان) از Bitfury، بروکس جمعه گذشته منصوب شد و در حالی که شرکت برای سری جدید بودجه آماده می شود، رهبری شرکت را بر عهده خواهد داشت. والری واویلف(Valery Vavilov)، بنیانگذار و مدیر عامل سابق Bitfury به عنوان مدیر ارشد چشم انداز و رئیس هیئت مدیره خدمت خواهد کرد.
طبق اطلاعیه خوانده شد0:”آقای بروکس رهبری یونیکورن 10 ساله کریپتو را برعهده خواهد داشت، زیرا یک سری جدید سرمایه گذاری را راه اندازی می کند، رشد کسب و کار ماینینگ خود را با طراحی جدید ریزتراشه و مکان های جدید مرکز داده جهانی افزایش می دهد، و مجموعه ای از مشاغل نوآورانه را افزایش می دهد.”
آخرین سری سرمایه گذاری Bitfury در سال 2018 (1397)اتفاق افتاد، زمانی که 80 میلیون دلار جمع آوری کرد. واویلوف در 18 اکتبر(26 مهر) به کوین تلگراف تایید کرد که این شرکت در حال بررسی جذب سرمایه جدید از طریق عرضه اولیه بالقوه (IPO) است، اما در این مرحله هیچ چیز مشخص نیست.

قبل از این نقش، بروکس تنها سه ماه در شعبه ایالات متحده بایننس کار می کرد تا اینکه در آگوست امسال(مرداد 1400) استعفا داد. بسیاری از ناظران حدس می زنند که این تصمیم به دلیل دانش قبلی در مورد مسائل نظارتی است که شرکت را آزار می دهد.
بروکس همچنین بین سال‌های 2018 تا 2020 (1397 تا 1399)به‌عنوان مدیر ارشد حقوقی کوین‌بیس کار می‌کرد و به دلیل مواضع شدیداً طرفدار ارزهای دیجیتال، در میان جامعه رمزارزی محبوبیت زیادی دارد.
بروکس در طول مدت حضورش در آژانس بین مه 2020 تا ژانویه 2021 (اردیبهشت 1399 تا دی 1399)بر تصویب منشور بانکداری فین تک نظارت کرد که به شرکت‌های فین‌تک و شرکت‌های ارز دیجیتال امکان می‌داد محصولات وام و پرداخت را بدون نظارت قانونگذاران بانکداری دولتی ارائه دهند.

واویلوف گفت: “برایان یک مدیر اجرایی معتبر و رهبر فکری با تخصص عمیق نظارتی، دارایی دیجیتال و بازار سرمایه است که دیدگاه Bitfury برای اقتصاد غیرمتمرکز همتا به همتا را دارد.”
Bitfury در سال 2011 (1390)تاسیس شد و یکی از بزرگترین شرکت ها در بخش بلاک چین است. این مرکز داده های تلفن همراه را اداره می کند و طیف گسترده ای از خدمات مانند طراحی سخت افزار استخراج کریپتو، نرم افزار و محصولات هوش مصنوعی را ارائه می دهد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع:cointelegraph