حمایت صرافی Crypto.com از اوکراین

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

33333333 1 - حمایت صرافی Crypto.com از اوکراین

صرافی Crypto.com قصد دارد از زمان تبلیغات خود، در نود و چهارمین دوره جوایز اسکار در روز یکشنبه برای پخش یک برنامه تلویزیونی، در مورد بحران انسانی در اوکراین استفاده کند.
کریس مارشالک(Kris Marszalek)، مدیرعامل Crypto.com در اطلاعیه‌ای در روز چهارشنبه گفت که این صرافی با کمیته بین‌المللی صلیب سرخ یا ICRC برای راه‌اندازی کمپینی با هدف کمک به کسانی که در شرایط جنگ‌زده در اوکراین رنج می‌برند، همکاری کرده است. مدیر عامل مشخص نکرد که این کمپین شامل چه مواردی می شود، اما این پلتفرم قبلاً اجازه داده کمک های مالی در قالب ارزهای دیجیتال، فیات و خرید توکن غیرقابل تعویض به شبکه بشردوستانه صلیب سرخ هلال احمر انجام شود. این صرافی تا 31 مارس(11 فروردین 1401) تا 1 میلیون دلار کمک مالی خواهد داشت.
مارشالک گفت: «بحران انسانی ناشی از درگیری در اوکراین همچنان در حال تشدید است و من معتقدم این مسئولیت ماست که از نیازمندان حمایت کنیم. در طول این فاجعه، کل جامعه ارزهای دیجیتال گرد هم آمده‌اند تا به دنیا نشان دهیم که ما که هستیم»

طبق گزارش کمیته بین‌المللی صلیب سرخ، بیش از 3.6 میلیون نفر تا 24 مارس(4 فروردین 1401) که یک ماه از حمله نیروهای نظامی روسیه به این کشور می‌گذرد، اوکراین را ترک کرده اند.