کاخ سفید خواهان نظرات عمومی در مورد مصرف انرژی کریپتو و تأثیرات زیست محیطی است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • کاخ سفید خواهان نظرات عمومی در مورد مصرف انرژی کریپتو و تأثیرات زیست محیطی است
Screenshot 2022 03 26 at 09 27 59 White House Wants Public Comments on Cryptos Energy Use and Environmental Impact - کاخ سفید خواهان نظرات عمومی در مورد مصرف انرژی کریپتو و تأثیرات زیست محیطی است

تیم علم و فناوری کاخ سفید به دنبال دریافت نظرات عمومی در مورد تأثیر کریپتو بر مصرف انرژی و آب و هوا است.

رئیس جمهور، جو بایدن، در فرمان اجرایی خود در مورد رمزارزها که اوایل این ماه صادر شد، دفتر سیاست علم و فناوری کاخ سفید (OSTP) را موظف کرد گزارشی در مورد “پتانسیل دارایی های دیجیتال برای ممانعت یا پیشبرد تلاش ها برای مقابله با تغییرات آب و هوایی تهیه کند. بر اساس سندی که در روز جمعه در رجیستر فدرال منتشر شد، به یک شبکه برق تمیز و قابل اعتماد نیز اشاره است.

تأثیر انرژی مصرفی کریپتو، به‌ویژه استخراج رمزارزهای اثبات کار با انرژی در سال‌های اخیر به نقطه عطفی تبدیل شده است، زیرا قانون‌گذاران در سرتاسر جهان با استناد به نگرانی‌های زیست محیطی، پیشنهاداتی را برای ممنوعیت استخراج اثبات کار ارائه کرده‌اند.

طرفداران این صنعت با این نگرانی ها مخالفت کرده اند و ادعا می کنند که داده های مورد استفاده برای پیش بینی مصرف انرژی کریپتو که برخی از آن ها ادعا می کنند استخراج اثبات کار سالانه انرژی بیشتری نسبت به برخی از کشورهای صنعتی مصرف می کند، غیر قابل اعتماد یا نامربوط است.

فناوری رمزارزها و بلاکچین نیز به عنوان راه حلی بالقوه برای چالش های زیست محیطی از جمله محدود کردن کربن و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ارائه شده است.

گزارش آتی OSTP نشان‌دهنده تلاشی برای رسیدن به نتیجه عمق تأثیر زیست محیطی کریپتو است. طرف های علاقه مند تا 9 می (19 اردیبهشت) فرصت دارند نظرات خود را با کاخ سفید در میان بگذارند.