تحلیل تکنیکال بیت کوین ; شنبه 1 آبان ماه

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

با افزایش قیمت بیت کوین ، تمام تمرکز بر پیش بینی قیمت دارایی تا پایان سال بوده است. دارایی دیجیتالی بدون شک وارد دوره ای می شود که سقوط های مختلف قیمت را کاهش می دهد ، که در بین مردم به عنوان بازار خرس شناخته می شود. توجه چندانی به جایی نشده است که وقتی دارایی بازار به ناچار وارد بازارهای نزولی دیگری می شود ، قیمت دارایی به کجا برسد.

این حرکت معمولاً طولانی مدت باعث شده است که بیت کوین به ترتیب 94، ، 87 and و 84 of از ارزش اوج خود را در سه بازار خرس گذشته از دست بدهد. یکی از موضوعات مکرر بازارهای خرسی ، کاهش درصد کل ارزش از دست رفته است. با این نرخ ، انتظار می رود که BTC بین 75 تا 80 درصد ضرر از اوج خود در این چرخه داشته باشد. جاستین بنت ، تحلیلگر بازار از این مورد برای پیش بینی اینکه BTC در آینده به کجا می رسد استفاده می کند.

بنت پس از تجزیه و تحلیل تغییرات احتمالی قیمت دارایی دیجیتال ، قیمت بیت کوین بعدی را 50 هزار دلار اعلام کرد. با چرخه فعلی ، تحلیلگر پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین قبل از پایان روند صعودی به 200،000 دلار برسد ، بنابراین 75 تا 80 درصد عقب نشینی در بازار خرس باعث می شود تا سطح دارایی در محدوده 50،000 دلار قرار گیرد.

این نمودار  پایین تنها بر اساس رمزارزهایی است که به محدوده قیمتی رسیده اند که بنت انتظار دارد این دارایی تا پایان تجمع به بالاترین حد خود برسد. اگر BTC قبل از پایان صعود صعودی به این نقطه قیمت نرسد ، ممکن است شاهد قیمت پایینی BTC در محدوده قیمت بسیار پایین تری باشیم.

تحلیل بنت تنها بر خرابی دارایی دیجیتالی متمرکز نبود. او با استفاده از تجزیه و تحلیل فنی بازار ، استدلال خود را برای قیمت BTC در 200،000 دلار مطرح کرد. این تحلیلگر به افزونه های فیبوناچی به عنوان شاخص هایی برای تعیین نقطه اوج قیمت بیت کوین در این چرخه اشاره می کند.

برای افزونه های فیبوناچی ، مقایسه بین افزونه های 2.272 و 2.414 از چرخه های قبلی ، هر دو یک منطقه هدف را نشان می دهد که دارایی هر دو بار به آن رسیده بود. بنت پیش بینی می کند که دارایی قبل از پایان چرخه فعلی بین 207،000 تا 270،000 دلار به اوج خود برسد.

بنت می گوید: “در نظر داشته باشید که چگونه BTC تمایل دارد چرخه ها را به پایان برساند وقتی RSI ماهانه به بالای 90 برسد”. “همچنین در هر چرخه یک الگوی دوگانه به نمایش گذاشته شده است ، که باعث می شود من باور کنم که دوباره اتفاق می افتد.”