جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لبرون جیمز ستاره NBA با Crypto.com برای آموزش Web3 شریک می شود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

لبرون جیمز ستاره NBA

لبرون جیمز(LeBron James)، ستاره NBA، همکاری بین Crypto.com و بنیاد خانواده Lebron James را اعلام کرد تا به دانش‌آموزان کمک کند تا در مورد ارزهای دیجیتال، بلاک چین و Web3 بیاموزند. حداکثر 1600 دانش آموز در مدرسه Akron’s I Promise و دانش آموزانی که در برنامه های مرتبط بنیاد شرکت می کنند واجد شرایط هستند.

این مشارکت با فرصت های آموزشی همراه است و به خانواده های دانش آموزان نیز تعمیم خواهد یافت. این نتیجه رویکرد کل نگر این بنیاد در تمرکز بر فرزندان، خواهران و برادران و والدین برای ایجاد خانواده های قوی تر است. آکرون، اوهایو شهری است که لبرون جیمز در آن بزرگ شده است.

لبرون جیمز به اشتراک گذاشت که دلیل این همکاری این بود که اطمینان حاصل شود که جوامعی این چنین به روز شده و با آخرین دانش فناوری درگیر هستند.

“فناوری بلاک چین در حال متحول کردن اقتصاد، ورزش و سرگرمی، دنیای هنر و نحوه تعامل ما با یکدیگر است. من می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که جوامعی مانند جامعه‌ای که از آن آمده‌ام عقب نمانند.”

این مشارکت دانش آموزان و خانواده های مرتبط با برنامه را به ابزارها و منابع آموزشی در مورد Web3 دسترسی خواهند داد. بنیاد خانواده لبرون جیمز از طریق یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که جیمز در حال ایجاد مدلی برای حمایت از محرومان است.

آموزش Web3

از طریق این مشارکت، I PROMISE دانش آموزان و خانواده ها با پایه قوی Web3 حمایت خواهند شد. علاوه بر این، این برنامه همچنین در مورد نوآوری های پشت برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین و نحوه تأثیر آنها بر صنایع آینده صحبت خواهد کرد.

از طریق این مشارکت، به دانش‌آموزان و خانواده‌ها قول می‌دهم که پایه‌ای قوی در Web3 و نوآوری‌های پشت برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین به دست آورند که آینده بسیاری از بخش‌ها از امور مالی گرفته تا رسانه و هنر را تامین می‌کند.

این بنیاد شرایط قرارداد را فاش نکرده است، با این حال، این مشارکت برای چندین سال ادامه خواهد داشت. پیش از این، گودیر در مورد ماهیت رانندگی و پرواز به دانش آموزان آموزش می داد. به همین ترتیب، Little Tikes به دانش آموزان در مورد ماهیت اسباب بازی ها و نحوه طراحی آنها آموزش داد.

اين مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئوليت آن باموسسه زرین سیگنال  نمی باشد.

منبع: Coinquora

برچسب ها: